Nowicki znów obraża Mroczków i Cichopek!

Przecież tego, co Gajos pokazuje w ciągu minuty, bracia Mroczek nie zrobią w ciągu całego życia - mówi Jak Nowicki!

 

Jan Nowicki to odważny i szczery facet. Aktor jest jedną z nielicznych osób w show-biznesie, która nie owija w bawełnę i zawsze mówi to, co myśli bez względu na konsekwencje. Nowicki to znany i ceniony aktor, który na ostatnim festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni dostał nagrodę za główną rolę męską! Bracia Mroczek mogą sobie o takim wyróżnieniu tylko pomarzyć. W wywiadzie dla "Przekroju" Nowicki daje do zrozumienia, że gardzi amatorami z seriali telewizyjnych.

Patrzyłem sobie na Janusza Gajosa i myślałem sobie: kurwa, czy ktoś widzi, jak on gra? Czy Mroczek, Cichopek i cała ta serialowa hałastra widzą, co ten facet robi ze swoją rolą? Przecież tego, co on pokazuje w ciągu minuty, oni nie zrobią w ciągu całego życia. Mroczkowie stali się dla mnie pewnym symbolem. Mroczna epoka Mroczków, to się narzuca.

 

 

Nowicki wspomina nawet swoją telefoniczną rozmowę z jednym z braci.

Któryś z nich nawet do mnie kiedyś zadzwonił, żebym dał mi spokój. Powiedziałem mu: bardzo przepraszam, ale tak mi się pan jakoś nawinął, a poza tym pan jest, zdaje się, studentem politechniki, to nie powinno to pana boleć. Bo gdyby to dotknęło zawodowego aktora, to mógłby czuć się dotknięty, ale taki Mroczek nie ma prawa do oburzenia - twierdzi Nowicki.

Przypominamy, że już kiedyś Jan Nowicki otwarcie przyznał, że bracia Mroczek nie mają talentu i to, co oni pokazują na ekranie nie można nazwać aktorstwem. Bracia ponoć rozważali nawet opcję złożenia na Nowickiego pozwu do sądu. Co będzie teraz? Czy razem z Kasią Cichopek odpowiedzą aktorowi?

Więcej o:
Komentarze (50)
Nowicki znów obraża Mroczków i Cichopek!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  i ma całkowitą rację facet.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 14

  Pan Nowicki ich nie obraził to był komplement dla tych nieudaczników ,że w ogóle wymienił ich nazwiska !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  a hakiel cichlopkom i mroczkom w ....!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Świetny facet z Nowickiego. Nie owija w bawełnę i mówi co myśli a nie co inni chcą usłyszeć, ale z krytykowaniem aktorów (nie mam na myśli Mroczków czy Cichopków, tylko aktorów którzy skończyli szkoły aktorskie), którzy grają w serialach to już przesada, bo sam ostatnio w nich grywa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Brawo Panie Janie! Jako jedyny z nielicznych prawdziwych aktorów ma Pan odwagę śmiało krytykować pseudoaktorską tandetę wylewającą się na codzień z ekranów. A jeśli bliźniaki zechcą Pana podać do sądu o zniesławienie - to sprawa jest prosta - Pański dyplom przeciwko ich chałturzeniu. W końcu wykładowca PWST ma prawo i obowiązek wskazywać popelinę i ostrzegać innych przed chałturnikami.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Pan Nowicki głośno mówi to, o czym wszyscy wiedzą od pierwszego momentu pojawienia się Wymoczków na ekranie. Mało tego - sami Wymoczkowie MUSZĄ zdawać sobie z tego sprawę, ze swoich możliwości aktorskich, nie są w końcu kompletnymi idiotami. Nie są natomiast odporni na krytykę, a to źle, bo konstruktywna krytyka poparta dodatkowo przykładem (Gajos) powinna pomóc wyciągnąć wnioski i zmobilizować do działania. Ale nie bądźmy zbyt wymagający - w końcu to TYLKO Mroczki - Wymoczki. Pan Nowicki jest wirtuozem gry aktorskiej i nie dziwię się, że jest oburzony tak ewidentnym kaleczeniem tej profesji. Kiedyś, żeby wystąpić w filmie czy serialu, trzeba było mieć odpowiednie wykształcenie. Oczywiście, zdarzały się takie perełki - samouki jak np. Henryk Gołębiewski ("Podróż za jeden uśmiech", "Edi"), ale on nie udaje, że gra. On gra naprawdę, a jego role to majstersztyki. A teraz? Teraz można dostać rolę wyłącznie dlatego, że posiada się brata bliźniaka, nie potrafiąc zagrać nikogo ani niczego. Panie Janie, jest Pan bardzo mądrym człowiekiem i nie boi się Pan mówić tego, co myśli. Szacun.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  to te pokemony mozna obrazic? nie wierze!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Co prawda nie lubię i Pana Nowickiego i Mroczków i tej głupiej Cipek..... sorry Cichopek... Ale tu pan Jan ma zdecydowaną rację. DREWNA DO LASU!! Aktorzy na scenę!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  podobno cichlopek bije zabe,a mroczki wala konia....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX