Jolanta Pieńkowska wyszła za miliardera!

Jolanta Pieńkowska

Jolanta Pieńkowska (jolanta pieńkowska/MICHAL WARGIN / EAST NEWS)

Cichy ślub Pieńkowskiej w cieniu głośnego ślubu Cichopków.

 

Jolancie Pieńkowskiej i biznesmenowi Leszkowi Czarneckiemu udało się wziąć ślub z daleka od kamer i blasku fleszy. W dzisiejszych czasach to wielki sukces, biorąc pod uwagę fakt, że Jola jest znaną dziennikarką. Ślub pary odbył się we Francji, a wesele w warszawskiej restauracji. Młoda para miała ciszę i spokój, ponieważ większość fotoreporterów była w Zakopanem na ślubie Cichopków albo na festiwalu w Gdyni. Wesele Pieńkowskiej i miliardera Czarneckiego nie było huczne. Para zaprosiła raptem 60 gości główne ze świata biznesu.

To najbardziej elegancka restauracja francuska w Warszawie. Nie mogę nic powiedzieć, bo obiecałem. My wydaliśmy tylko przyjęcie, nie wnikając, z jakiej to okazji i kogo mamy gościć - mówi "Faktowi" właściciel restauracji.

Jak dowiedział się "Fakt" koszt całego wesela wyniósł około 50 tysięcy złotych. Jola miała na sobie kreacje z olbrzymim kwiatem na dekolcie, którą zaprojektował dla niej Maciej Zień. Majątek męża Joli szacowany jest na 6,4 mld złotych! Według miesięcznika Forbes Czarnecki jest najbogatszym Polakiem! Jola złapała niezłą partię...

 

Możesz codziennie dostawać gorące newsy prosto na Twoją skrzynkę, a przy okazji wygrać fajną książkę - w newsletterze Plotka w każdy piątek pytanie konkursowe ZAPISZ SIĘ TERAZ!

 

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (40)
Jolanta Pieńkowska wyszła za miliardera!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 16

  Dużo miłości,p.Jolko!

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 16

  Zlapala niezla partie? A moze po prostu sie kochaja?! Wbrew temu co muslicie, wszedzie wietrzac skadale, uczucia jeszcze istnieja!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 69 razy 15

  blbjljtb.ltrjbtlbjtybjytybutyubasdfasdfasvas sdgb bjbtlbjtybjytybutyubasdfasdfasvas sdgb svas sdgb bgbsbgberhtrhjlrlrtjjblbjljtb.ltrjbtlbjtybjytybutyubsdgb bgbsbgberhtrhjlrlrtjjblbjljtb.ltrjbtlbjtybjytybutyubasdfasdfasvas sdgb bgbsbgberhtrhjlrlrtjjblbjljtb.ltrjbtlbjtybjytybutyubasdfasdfasvas sdgb bgbsbgberhtrhjlrlrtjjblbjljtb.ltrjbtlbjtybjytybutyubasdfasdfasvas sdgb bgbsbgberhtrhjlrlrtjjblbjljtb.ltrjbtlbjtthyeryetyertheherherherheyehr6tkj7ki876k6ybjytybutyub

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 13

  Gratulacje! Wszytskiego naj na nowej drodze życia!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 13

  Po prostu lubi inteligentne. Martyna bystra i mądra, Jola tez.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 13

  "w cieniu"Cichopki skalkulowali i zrobili to dla kasy, na pokaz a widac Pienkowska dla samej siebie

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  w dzień dobry tvn ten cały jagielski gasi ją na każdym kroku, ona nic nie kuma, typowa kura domowa z małej polskiej wsi......

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 10

  jola złapała niezła partię??? to jola jest niezłą partią! piękna inteligentna, z poczuciem humoru. ten facet to szczęściarz.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  Toż to mała i niepozorna kobietka, ale ci, którzy ją znają, wręcz się jej boją. Bezwzględna i za wszelką cenę dążąca do celu. Nikt jej nie lubi w showbiznesie.
  Jak przeczytałem o ślubie z LC, to nogi mi się z wrażenia ugięły. Taki fajny facet, już mi go szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane