Nie będzie podróży poślubnej Cichopków!

Była za to przedślubna...

 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zaczęli zupełnie nową drogę życia, na której nie ma zupełnie czasu na odpoczynek. Kasia i Marcin zdecydowali, że nie pojadą nigdzie na miesiąc miodowy. Młodzi małżonkowie całą jesień spędzą głównie w pracy. Kasia na planie dwóch seriali i programu Polsatu, a Marcin w szkole tańca. Możliwe, że dopiero zimną pojadą na krótkie wakacje w Alpy. "Fakt" przypomina jednak, że para jeszcze jako narzeczeństwo spędziła dwa tygodnie na zwieszaniu zakątków Ameryki.

 

Teraz zakochani cieszą się sobą i próbują ochłonąć po ślubie. Marcin potrzebował jakiejś nagłej zmiany i zgolił swoje włosy. Wygląda jeszcze tragiczniej niż wcześniej, choć ważne, że Kasi się podoba.

 

 

Więcej o:
Komentarze (39)
Nie będzie podróży poślubnej Cichopków!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 23

  Co to "zwieszanie zakątków Ameryki" ???

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 20

  "Wygląda jeszcze tragiczniej niż wcześniej"...???
  rozumiałabym taki tekst w komentarzach, ale jako tekst dziennikarski? Kto to pisał? Przedszkolak? no i ten tytuł, "Cichopkowie" - po prostu żenada, żeby teksty na tym poziomie publikować.
  Co do wyglądu, stroju, fryzury dot. Kasi i Marcina (tu i wcześniej)- nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba, podobno gusta nie powinny podlegać dyskusji!
  Zastanawia mnie swoją drogą skąd ta zajadłość i zaciekłość u tych wszystkich krytykantów, takie emocje w wypowiedziach świadczą moim zdaniem o potrzebie wywyższenia swojej własnej osoby kosztem innych.
  Bo Ci naprawdę ładni, fajni i szczęśliwi nie mają takiej potrzeby wyżywania się poprzez krytykę tych rzekomo brzydzych czy gorszych.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 17

  *"zwiedzaniu" proponuję przed opublikowaniem tekstu wziąć słownik języka polskiego bądź też wklejać do Worda i sprawdzać podstawy pisowni. Młody wiek autora nie usprawiedliwia a młody wiek odbiorców wręcz wymaga poprawnej gramatyki w "artykule". Nie chcemy chyba aby wyrosło społeczeństwo bałwanków.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  Kto to w ogóle pisał?? Tekst jest na poziomie wypowiedzi Jolanty R. Wygląd Hakiela chyba nie ma tu nic do rzeczy. Nie każdy jest ósmym cudem świata.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 13

  Dlaczego Cichopki??
  Co za pajace tym plotku!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  NA ZWIESZANIU zakątków AMERYKI?;;;HMMMM

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  a wiecie że Hakiel potrafi jeść szparagi w poprzek

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Żenada... Kto jak kto, ale media nie powinny obrażać kogokolwiek. Może i Marcin ma teraz krótkie włosy,... ale na Boga przestancie zazdrościć im pieniędzy. Bez względu na to, jaki zawód wykonują, i czy Wam się to podoba czy nie, to stają na wysokości zadania.Pomyślcie najpierw, a później krytykujcie. Wku...ają mnie już dziennikarze, ...
  Ku..., jaki ten kraj poje... - tylko zazdrościć potrafimy. Gratuluję małżeństwa i życzę szczęścia na nowej drodze życiowej. A dziennikarzom mówię NIE.
  debile

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Zwaszają Amerykę - nieźle pani/e pismak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX