Gruchała nie kończy kariery!

Naszej najlepszej florecistce marzy się medal na Olimpiadzie w Londynie!

 

Sylwia Gruchała pożegnała się z programem "Taniec z gwiazdami" równie szybko jak z rywalizacją w Pekinie o złoty medal. Odpadła już w przedbiegach. Sylwia potrzebuje teraz odpoczynku, ponieważ ostatnie kilka tygodni były dla niej bardzo wyczerpujące. Przygotowania do Olimpiady, nieudany start na zawodach, powrót do Polski i intensywne treningi z Rafałem Maserakiem do "Tańca z gwiazdami". Teraz jeszcze porażka. To zdecydowanie za dużo jak na niecałe dwa miesiące. Choć widzom nie spodobało się jej tango, Sylwia jest zadowolona ze swojego występu. Odpadnięcie z show bardziej przeżył jej partner niż ona sama.

 

Ostatni miesiąc spędziłam w Warszawie, ale wracam do Gdańska, z czego bardzo się cieszę, bo strasznie stęskniłam się za domem. Gdy opadłam z ?Tańca z gwiazdami" dostałam SMS-a od przyjaciółki, że to nawet dobrze, bo przynajmniej szybciej się spotkamy. A mnie właśnie najbardziej cieszą takie proste rzeczy, jak pogaduchy ze znajomymi, poranne wyjście po bułki czy zakupy (...) Długo zastanawiałam się czy kontynuować karierę. Ale po porażce w Pekinie motywacja sama mnie odnalazła. Znowu czuję głód wygrywania i chcę wystąpić na igrzyskach w Londynie - mówi "Faktowi" Gruchała.

 

Bardzo cieszymy się z takiej decyzji Sylwii. Gdyby Gruchała zdobyła medal na Olimpiadzie, to zapewne doszłaby do samego finału programu. Szkoda, że ludzie pamiętają ostatnie porażki, a zapominają np. o tym, że Sylwia zdobyła już kiedyś medal Olimpijski. My już obawialiśmy się, że florecistka wkręciła się do show-biznesu i będzie szukała pracy w mediach. Lepiej niech zajmie się sportem...

 

Więcej o:
Komentarze (11)
Gruchała nie kończy kariery!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  dwa medale zdobyła. olimpijskie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  odpadla bo cwaniakowala i dlatego ze ludzie nie lubia maseraka to chyba oczywiste

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  chyba srebro w druzynie i braz indywidualnie z tego co pamietam..

 • Gość: Gość

  0

  Ja uważam ze Sylwia niesłusznie odpadła. Była moją faworytką;/ Wielka szkoda, to taka piena i utalentowana kobieta. Jest super. Wszystkiego najlepszego;)

 • Gość: Gość

  0

  Przyznaje sie ogladam TZG :)) wcale nie byla taka zla ani najgorsza , ale Maserak .....wyrwal Skrzyneckiej mikrofon i dziekowal SWOIM FANOM , zenujace. Jedno jest jednak faktem niektore tancerki TZG sa bardziej znane niz "gwiazdy"

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -1

  Coś podobnego - czy wróci do "paskudnego" trenera, dzięki któremu osiągnęła to co osiągnęła...?

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -1

  jest ok szkoda ze odpadła bu$$

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy -1

  skreślic G i będzie piękne nazwisko :DDD

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -5

  huhuguhuaSdioplokjhjkm

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX