Plotek.pl

Skąpy Kupicha kolegom daje ochłapy!

23.09.2008 13:56
A A A Drukuj
Piotr Kupicha Piotr Kupicha/KJ/Forum

 

Liderowi zespołu "Feel" Piotrowi Kupisze woda sodowa ostro uderzyła do głowy. Jeszcze dwa lata temu nikt nie wiedział, kim jest Piotr. Muzyk pochodzący ze Śląska, żył jak wielu debiutujących artystów i cieszył się każdą zarobioną złotówką. Kochał muzykę i cenił fanów. Sukces bardzo go zmienił. Piotr stał się skąpy i zarozumiały.

 

Zespół 'Feel" jest tak pazerny na pieniądze, że przyjmuje praktycznie każdą propozycje. Grupa gra nawet dwa koncerty dziennie w oddalonych od siebie o setki kilometrów miejscowościach. Wiąże się to z tym, że chłopaki notorycznie spóźniają się na koncerty.

 

Największą gażę za jeden występ zgarnia oczywiście Piotr. Jak pisze "SE" Kupicha płaci swoim muzykom ochłapy. Oni dostaną raptem 500 do 1000 złotych, a on nawet 15 tysięcy za jeden półtoragodzinny koncert. Po występach wielu artystów rozmawia jeszcze z fanami i rozdaje im autografy. Kupicha po tym jak dostanie kasę, wsiada w samochód i wyjeżdża. Tak też było podczas niedzielnego koncertu zespołu w Kędzierzynie-Koźlu. Po występie kilkunastu fanów stało pod bramkami, śpiewało i wołało Piotrka. Wśród nich była niepełnosprawna dziewczynka na wózku.

Piotr w tym czasie uciekł innym wyjściem i zostawił pod barierkami zrozpaczonych fanów. Kupicha znów pokazał swoje prawdziwe oblicze. Pierwszy raz mogliśmy przekonać się, jaki jest gdy wyrzucił fana z garderoby przed koncertem w Kołobrzegu albo gdy kazał swoim muzykom spać w jednym, ciasnym pokoju. Piotr opanuj się, bo niedługo wszyscy fani się od Ciebie odwrócą!

 

 

 

Zobacz więcej na temat:

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (145)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 4 razy 0

    Jejku czego oni od niego chcą???
    Ci reporterzy są okropni
    Kto popiera????

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 2 razy 0

    kazdy jest tylko czlowiekiem i ma prawo tez do szczescia rodzinnego i wcale sie mu nie dziwie ze uciekl zostawiajac fanow wkoncu on ma zone w ciazy i dziecko

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 9 razy -1

    Kupicha to palant, wczoraj u Wojewódzkiego dał ciała, nie potrafi sie logicznie wysławiać a jego argumenty na zarzuty Wojewódzkiego były nijakie.No cóż, prostak ma więcej szczęścia niż rozumu a dzięki małolatom zbija wielką kase.

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 6 razy -2

    Niestety spóżnienia wynikają z winy organizatorów koncertów,a nie z winy zespołu.Pozdrawiam.

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 8 razy 2

    sory skad wy czerpiecie takie glupie plotki piotrek jest moim wujkiem i chyba wiem jak sie zachowuje kocha swoich fanow i zespol:)!!!!!!!!!

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 7 razy 1

    Ja byłam na dwóch koncertach i nie zdarzyło się ,by Piotrek wymknął się innymwyjściem ,zawsze wychodził cały zespół i rozdawali autografy i pozowali do zdjęć ,więc nie wymyślajcie bzdur

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX