Marta Żmuda-Trzebiatowska jest bezkonkurencyjna!

Marta otrzymała aż 48% głosów publiczności i daleko w tyle zostawiła swoje rywalki.

 

Choć mamy za sobą dopiero dwa odcinki "Tańca z gwiazdami" już możemy powiedzieć, kto wygra ten program. W ostatnią niedzielę przekonaliśmy się, że Marta Żmuda-Trzebiatowska jest świetną tancerką. Piękna aktorka rusza się lekko i z gracją. Uśmiech w trakcie tańca nie schodzi z jej twarzy. W końcu tańczy z własnym facetem - Adamem Królem i jeszcze jej za to płacą. A płacą naprawdę nieźle. "SE" pisze, że aktorka za jeden odcinek dostaje 13 tysięcy złotych, a jej partner 5 tysięcy. Gdyby aktorka doszła do finału, to zgarnęłaby 180 tysięcy złotych, a jej partner 70 tysięcy. Choć przed nami jeszcze 12 odcinków show, Beata Tyszkiewicz w ostatnią niedzielę ogłosiła, kto jest jej faworytką:

Wygraj tę edycję, wyjdziesz za mąż, będziesz królową! - mówiła Tyszkiewicz po tańcu Marty.

Wygrana Żmudy-Trzebiatowskiej jest bardzo prawdopodobna. W ostatnią niedzielę jej konkurentki otrzymały 6% lub 8% głosów publiczności. Marta dostała aż 48%! W TVN-ie pewnie skaczą z radości!

Więcej o:
Komentarze (56)
Marta Żmuda-Trzebiatowska jest bezkonkurencyjna!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 86 razy 68

  Marta jest przecudna, a kto mówi że jest do kitu niech spada...

 • roxia

  Oceniono 15 razy 11

  marta jest bardzo ładną kobietą, tańczy nie źle. gra w serialach bardzo dobrze, podziwiam ją i jestem jej fanką. ale czy nie pochopnie ją oceniamy? moze wcale nie wygra? w sumie można powiedzieć, że to żadna PRAWDZIWA gwiazda. prawdziwa gwiazda to taka, która przez wiele lat, występuje w wielu produkcjach, i nie zapomni się jej tak szybko.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  ona jest sliczna, przestancie jej zazdroscic ma swoje 5 minut i je wykorzystuje jak potrafi najlepiej, zycze jej zeby wygrala i chce ja ogladac jak najczesciej w TV :) chcialabym byc jak ona :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Ludzie!! Uspokójcie się! Dziewczynie udało sie wyrwać z małego miasteczka i ciężko pracowała na to co ma teraz. Więc powinniście się cieszyć razem z nią, że spełniają się jej marzenia. A wy od razu życzycie jej jak najgorzej. Ja jestem z Martą, podziwiam ją i trzymam kciuki za jej szczęście:)*

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  Kiepskie role, parcie na szkło. Ty zazdrościsz jej urody. Nie wiem jaką jest aktorką bo się na tym nie znam,a poza tym nie mógłbym jej sprawiedliwie ocenić, ponieważ patrzyłbym przez pryzmat jej niesamowitej i niespotykanej urody

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 6

  Lubie Martę;)jest super;)Tak Trzymaj;)Trzymam za Ciebie kciuki;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 6

  czy mi się wydaje, czy ona jest ciągle lansowana w mediach?

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 5

  Rzeczywiście marta tańczyła bardzo ładnie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 5

  prześliczna kobieta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX