Majdan jest niewinny? Wideo

Na nagraniu z kamery przemysłowej wyraźnie widać, że to nie Majdan uderzył a policjant!

 

Radek Majdan od kiedy został oskarżony za rzekome pobicie funkcjonariuszy policji, konsekwentnie powtarzał, że jest niewinny i znajdzie na to dowody. Mało kto mu wierzył. W końcu każdy oskarżony przekonuje, że jest niewinny. Potwierdzić słowa Radka mieli świadkowie bójki w Mielnie, których policja początkowo nawet nie przesłuchała. Zrobili to za to dziennikarze TVN24. Świadkowie zdarzenia rzeczywiście potwierdzili słowa Majdana, który twierdził, że policjanci bez powodu zaczęli bić Piotra Świerczewskiego, któremu on starał się pomóc. Z kolei funkcjonariusze policji twierdzili, że to piłkarze wyskoczyli do nich z pięściami.

 

Wczoraj w programie "Tomasz Lis na żywo" miała miejsce kolejna konfrontacja piłkarzy i policjantów. Okazją do kolejnej wymiany zdań, był materiał z kamery przemysłowej, na którym wyraźnie widać, że to policjanci uderzyli znajomego piłkarzy, Jarosława Chwastka. Funkcjonariusze zadali mu dwa ciosy - jeden w twarz, drugi w żebra. Na nagraniu widać również policjantów, którzy przygniatają kolanami do ziemi Piotra Świerczewskiego. Wszystkiemu przygląda się Radosław Majdan, który usiłuje podbiec do swoich kolegów, ale jest zatrzymywany przez policjantów.

 

Ja podszedłem do policji. Powiedziałam, żeby nie byli tak agresywni. Byli brutalni (...) Dla mnie zachowanie policji było nieodpowiednie. Przyszli dlatego, że jeden dostał od drugiego gazem w twarz, a drugi zgubił okulary - mówił wczoraj Majdan.

 

Oto nagranie przedstawione w programie Tomasza Lisa ( ciekawa oprawa muzyczna):

 

 


Więcej o:
Komentarze (87)
Majdan jest niewinny? Wideo
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 41 razy 27

  Cała Polska to wdziała, jak policja katowała!

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 23

  jak czytam poszczególne komentarze to mi nie dobrze np.obserwatorka!!!! Majdan nic nie zrobił więc stoję po jego stronie, policja coraz częściej przesadza i czuje się bezkarna teraz powinni go publicznie przeprosić

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 21

  Od dawna wiadomo jaką mamy policję w tym kraju, oni nie bronią nas, to ich trzeba się bać. Policja bije(pod byle pretekstem) a potem zeznaje, że: to oni się bali, zostali wyzwani, a nawet pobici,a jak przychodzi co do czego to gubią się w zeznaniach. Znana prawda. Sami sobie na opinię pracują.

 • Gość: Gość

  Oceniono 47 razy 21

  hej, pismaki 'wybiurczej', to jak tam było z tymi 741 krwiożerczymi kibicami w Warszawie? teraz zamknęliście jadaczki, hipokryci?

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 16

  Cała Polska to widziała, jak policja katowała!

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  to są po prostu psy!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 37 razy 13

  to widać że policjanci zaczeli majdan im nic nie zrobił na jego miejscu glinom skopał tyłki

 • mad

  Oceniono 29 razy 13

  "I pałą i pałą, i pałą przez łeb, tak polska policja zarabia na chleb..."

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  PRLolicja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX