Paweł Stasiak odpadł z "Tańca z gwiazdami"!

Jakim cudem nikomu nieznany Steve Allen dostał najwięcej głosów publiczności? Węszymy mały spisek...

 

Paweł Stasiak jako pierwszy pożegnał się z programem "Taniec z gwiazdami". Liderowi "Papa D" ciężko pogodzić się z tym, że latka lecą. Artysta robi więc wszystko, żeby być wiecznie młodym chłopcem, w którym kochały się nastolatki. Te przeszczepione włosy, ten lifting twarzy. To takie niemęskie. Wczoraj okazało się, że nawet starsze babcie, które stanowią 3/4 widowni programu, nie są już fankami zrobionego lidera "Papa D". Bardzo blisko odpadnięcia był też Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Nie chcielibyśmy być na miejscu Piotra Gąsowskiego, gdyby okazało się, że bokser odpada. Krzysztof podczas czekania na werdykt, miał taką minę, jakby miał zaraz kogoś pobić.

Tak naprawdę wczoraj powinien odpaść Steve Allen, który okazał się totalnym drewnem jeśli chodzi o taniec. Sportowiec dostał najniższe noty od jury, ale nie pożegnał się z show, ponieważ otrzymał aż 25% głosów publiczności. Dobrze, że jest przystojny, ale Oleg Savkin też jest przystojny, ale tylu głosów nie dostał. A może te wszystkie SMS-y poszły na Anię Głogowską, która jest partnerką Allena i dziewczyną prowadzącego Piotra Gąsowskiego?

 

 

Najlepiej ze wszystkich panów wypadł oczywiście Alan Andersz. Ten chłopak tańczy rytmicznie i równo z Blanką Winiarską. Iwona Pavlović już w pierwszym odcinku chciała mu dać 10 punktów. Nadal uważamy, że jego udział w tym programie jest zbędny. Powinien jechać na turniej tańca, a nie do telewizji na konkurs dla amatorów. Najciekawszym momentem jeśli chodzi o wczorajszy odcinek, był występ pań i zawodowych tancerzy. Ich wspólna salsa bardzo nam się podobała. Iwona Pavlović pochwaliła Martę Żmudę -Trzebiatowską i Natalię Lesz. Jeśli chodzi o tę ostatnią, to mogliśmy zobaczyć ją wczoraj na próbie bez makijażu. Tragedia...

Paweł Stasiak promuje się w Tańcu z gwiadami?
Paweł Stasiak i taniec z gwiazdami
Więcej o:
Komentarze (32)
Paweł Stasiak odpadł z "Tańca z gwiazdami"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Andersz na turnieju tanecznym byłby w ogonie, to jest program dla niego:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 10

  Tragedia to jesteś ty Plotku!!!!! Co się czepiasz dziewczyny? Naprzód wróżyłeś, że źle zatańczy. Potem jak zatańczyła i zebrała pochwały od jury, to, że bez makijażu na próbie tragedia. Musimy wierzyć, bo napróbie nas nie było i możesz napisać co chcesz.....

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  ale bzdury tutaj pisze plotek !!!! Pawel Stasiak jest beee, bo chce dobrze wygladac i inwestuje w siebie. Natalia Leszcze jest beeeeeeee, bo nie inwestuje w siebie. Ludzie, toz to szczyt idiotyzmu co tu wypisujecie. To dobrze jest dbac o siebie, czy niedobrze, zdecydujcie sie wreszcie !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  To się okazało, że Papa Doesn't Dance

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  przestańcie z tą Głogowską i z jej zębami szczerzącymi dzięki Gąsowskiemu non stop tańczy w każdej edycji Tańca z Gwiazdami i nigdy nie umie wylecieć od razu

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  trzymam kciuki za marka włodarczyka!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Totalna kompromitacja autora artykułu. Przed publikacją powinien wiedzieć że za Steven'em stoi murem tysiące windserferów dla których jest ideałem. Poza tym jego osiągnięcia zbyt mocno przyćmiewaja zdobycze pozostałych uczestników. Steve is the best!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Kto to jest Steve Allen? 8-krotny mistrz swiata,jedyna prawdziwa gwiazda w tym towarzystwie wzajemnej adoracji pseudogwiazdek pogrywajacych w jakichs dennych telenowelach i innych gwiazdezek ktore nic nie znacza i na sile chca sie wylansowac w takich plastikowych programach.Troche szacunku dla mistrza!

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 4

  Chciałabym poznać chłopaka. Gdzie to mogę zrobić ? Czy w Skupie makulatury pracują fajni chłopcy ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX