Dorota Wellman zasłabła w trakcie "Dzień dobry TVN"!

I nadal chciała prowadzić program!

 

Dorota Wellman i producenci "Dzień dobry TVN" przeżyli wczoraj chwile grozy. Prezenterka tuż przed wczorajszym porannym programem skarżyła się na silne bóle głowy. Dorota zbagatelizowała jednak problem i postanowiła poprowadzić program, mimo że producenci odradzali jej to.

Dorota rozpoczęła "DDTVN" razem z Marcinem Prokopem , ale już w trakcie pierwszej przerwy reklamowej poczuła się źle i zasłabła. Wellman ma chyba spore "parcie na szkło", bo mimo fatalnego samopoczucie nadal chciała prowadzić program! Producenci nie dopuścili do tego i kazali jej zrobić badania. Dorota została karetką przewieziona do szpitala. Marcin Prokop opowiedział "Faktowi" o tym co mogło spowodować zasłabnięcie Doroty.

Na to, co się stało, złożyło się wiele czynników. Dorota ma problemy z ciśnieniem i ze względu na pogodę znacznie gorzej się poczuła. Po powrocie z wakacji Dorota narzuciła sobie duże tempo pracy. Poza tym od dawna permanentnie męczą ją migreny, w dodatku dołożył się też stres związany z poważną chorobą jej mamy - mówi "Faktowi" Marcin.

Jak podaje "Fakt" wyniki badań Doroty uniemożliwiają jej szybki powrót do pracy. Mimo tego oczywiście Wellman chciała poprowadzić dzisiejsze wydanie porannego programu. Producenci musieli jej to odradzić, bo z tego, co widzimy Marcin prowadzi program z Szymonem Hołownią.

Więcej o:
Komentarze (61)
Dorota Wellman zasłabła w trakcie "Dzień dobry TVN"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 58 razy 38

  parcie na szklo?! a moze po prostu jest profesjonalistką i nie chciała zawalić programu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 27

  Żal niektórych wpisów. Czy nigdy stereotym że idealne są dziewczyny szczupłe nigdy nie zostanie obalony.? Chyba ważne jest to jak się ona czuje w swoim ciele.! Na prawdę chciałabym zobaczyć figury tych wszystkich osób którzy w taki sposób piszą o tej prezenterce.! ^ na pewno to zakompleksione cioty którzy zazdroszczą jej dystansu do siebie, profesjonalizmu no i świetnego poczucia humoru.!

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 26

  Dorota! Jesteś świetna! Szybko wracaj do nas, bo w tym zalewie powszechnej głupoty sączącej się codziennie z naszych mediów tylko Ty pozwalasz wierzyć, że są w tym kraju inteligentni, wrażliwi a nade wszystko taktowni dziennikarze.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 24

  " Wellman ma chyba spore "parcie na szkło", bo mimo fatalnego samopoczucie nadal chciała prowadzić program!"
  To zdanie świadczy o tym że ten artykuł pisał KRETYN!

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 22

  "Parcie na szkło"? To sie nazywa profesjonalizm. A autorowi tego newsa wyraznie go brakuje. Poziom zero. Beznadzieja. Wellman rzadzi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 21

  Superbabka z ogromnym poczuciem humoru, inteligencją i dystansem do siebie. Fantastyczna.

 • papla

  Oceniono 32 razy 20

  Zdrowia!

 • Gość: Gość

  Oceniono 42 razy 20

  o tym parciu na szkło to pisał jakiś ewidenty idiota , aby wzmocnić wydźwięk arykułu. Nie przyszło mu do głowy że Pani Dorota czuję pęłną odpowiedzialność za to co robi. Gratuluję jej profesjonalizmu i życzę zdrówka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 18

  Pani Dorotko! Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Bardzo lubię Panią oglądać.
  Anna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX