Żuławski : "Wstydzę się za Rosati!"!

Andrzej Żuławski kontratakuje! Twierdzi, że Weronika jest niedojrzała, inteligentna, co nie znaczy, że mądra! Zaczęła się wojna...

 

Gdy "Fakt" opublikował zdjęcia całującego się Andrzeja Żuławskiego i Weroniki Rosati, aktorka wydała oświadczenie, w którym zaznaczyła, że zakończyła znajomość z Żuławskim. Miało być to ostatnie oświadczenie. Nie było. W wywiadzie dla "Vivy" Weronika wydała kilka innych oświadczeń tyle, że w mniej oficjalnej formie. Broniła siebie, rodziny i oskarżała Żuławskiego. Wojna na słowa przeskoczyła z tabloidów do magazynów dla kobiet. Żuławski nie był dłużny aktorce i udzielił wywiadu "Gali", w którym odniósł się do jej słów. Weronika przekonywała, że miłość jej rodziców jest wielka i bezwarunkowa. Co na to Żuławski, którego pani Rosati nazwała przyjacielem rodziny?

Mówi nawet o miłości bezwarunkowej. A to jest najbardziej warunkowa miłość, jaką widziałem! To są bogaci ludzie. Smyczą, batem i marchewką są pieniądze. Wyszedłem z domu w wieku 19 lat, gdy miałem 24, dawno byłem samodzielny. Więc śmiech mnie ogarnia, gdy mi się teraz wmawia, że w wieku 24 lat jest się bardzo młodym człowiekiem. To jest "już", a nie "dopiero" (...) Przestańmy się oszukiwać. Mój cel był jasny: tę ładną, wrażliwą, inteligentną, co nie znaczy, mądrą dziewczynę chciałem za włosy wyciągnąć ze spirali nonsensu, przekonać do prostych racji. Ponieważ jestem doświadczony, mam lata, które mam. Mimo mojej bujnej wyobraźni do głowy by mi nie przyszło, że będę się musiał za tę młodą aktorkę wstydzić. I wstydzić się jej! - mówi "Gali" Żuławski!

 

 

Mocne słowa. Zwłaszcza te o mądrości, a raczej jej braku. W dalszej części wywiadu Żuławski wytacza kolejne działa. Reżyser tłumaczy dlaczego Weronika tak dobrze dogaduje się z dziećmi. Aktorka jest według niego niedojrzała.

Mam z tym problem. Cała nasza rodzina sercem przyjęła Weronikę. Bardzo mocno. Brat, trzej moi synowie, a najbardziej ten mały. Bo ta prawdziwa Weronika ma w sobie tyle dobrej dziecięcości, że dzieci ją lubią, a ona je rozumie. Na tym poziomie jest dobrze. Ale jak idzie ku dorosłości, przestaje cokolwiek rozumieć. Psychicznie jest dzieckiem wytrąconym z normalnego toru, fizycznie jest dojrzała - mówi "Gali" reżyser.

Można było się spodziewać tego, że Żuławski nie przejdzie obojętnie wokół słów Rosati. Weronika błagamy pokaż choć raz klasę i nie komentuj już kolejnych wypowiedzi swojego byłego kochanka (?).

Więcej o:
Komentarze (36)
Żuławski : "Wstydzę się za Rosati!"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 20

  Co za popaprani ludzie. Jedno lepsze od drugiego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 18

  Skoro Zurawski twierdzi ze rosati to psychiczne dziecko, to znaczy ze sam jest psychicznym pedofilem

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  "Wyciągnąć za włosy ze spirali nonsensu"?! Nie wystarczy trochę grafomaństwa (równego twórczości filmowej), żeby wszyscy padli na twarz przed jaśnie oświeconymi sformułowaniami.
  Może i W.Rosati jest niedojrzała - ale jaka ma być wnuczka na kolanach dziadka? Nie zauważyła, że dziadziusiowi co innego w duszy gra!
  Dziadku! Wstydź się lepiej za siebie!
  Art

 • Gość: Gość

  Oceniono 43 razy 13

  Chciał starzec bzyknąć dziewczę a teraz robi za dobrego wujka i filozofię do tego dorabia..żenada...fuj!

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 13

  A czemu do artykułu dodajecie zdjęcie Rosati z przed kilku lat???? !!!! Weroniczka już tak gładko nie wygląda, a Żuławski to nie jej pierwsze doświadczenie - Sami o tym pisaliście...

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 12

  kim jest Weronika Rosati? Po co robić reklamę komuś, kto nic podkreślam: nic w życiu nie osiągnął?

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  tak to sie dorabia ideologie do prostego bara-bara!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  Żuławski lubi gadać, zawsze to robi jak mu coś nie wychodzi w pracy czy z babami. Najchętniej w gazetach, kiedyś w Twoim Stylu o Zośce się rozpisywał. Może to jego terapia na porzucenie. Co do Rosati to jednak dziwna sprawa. Znali się i spotykali tyle czasu i jakoś to rodzince nie przeszkadzało. Pewnie czekali kiedy w jego filmie zagra, zawsze lansował swoje kobiety. To że starszy to nie potrzebnie się czepiacie. Rosati jest pełnoletnia i może się spotykać z kim chce, zresztą zawsze wybierała dużo starszych facetów i to brzydali. Poza tym jak chce się zachować anonimowość to nie spotyka się z facetem w centrum handlowym, chyba że chce się swoje fotki oglądać w gazetach. Sadze, że sprawa rzeczywiście dotyczy raczej rodziców, którym musiał Żuławski "nadepnąć na odcisk"..... . Wszyscy wieszacie psy na AŻ, ale tak naprawdę jakoś rodzinka Rosatich mnie też nie przekonuje. Weronika już jako nastolatka ubierana, niestety, przez matkę wyglądała jak jakaś panienka na sprzedaż. Tona makijażu i ciuchy jak stare puNiektóre gazety o niektórych ludziach zawsze dobrze piszą (ciekawe dlaczego), ale i tak mnie niue przekonają do wyczynów modowych, zbyt szumnie nazwanej projektantką, teresy Rosati. jakos jestem w stanie uwierzyć w sugestie Żuławskiego co do poczynań rodziców Weroniki. Czasami najciemniej jest pod latarnią.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  "Ideologia do bara-bara" dobrze oddaje sytuację. Chłopie, weź a przestań, na co ci to. Pakowanie się w takie medialne pranie brudów jest większym jeszcze świadectwem niedojrzałości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX