Wiśniewski skręcił nogę!

Tylko w Plotku informacja z ostatniej chwili! Czy Ich Troje wystąpi dziś w Sopocie?

 

Michał Wiśniewski liczy na sukces swojej piosenki "We play in team" podczas dzisiejszego Sopot Hit Festiwalu w Sopocie. Jednak nie wszystko idzie po myśli Michała.

 

Zespół Ich Troje jest już w Sopocie i powinien aktualnie przygotowywać się do swojego występu, dopracowywać szczegóły podczas próby. Ale Wiśnia na próbie nie pojawi się i niestety nie będzie miał szansy odpowiedniego przygotowania się do występu. Przed chwilą skręcił nogę! A czasu na wydobrzenie ma niewiele, bo już wieczorem odbędzie się konkurs na przebój tegorocznego lata. Nie wiadomo więc, czy Michał będzie w stanie wyjść na scenę także wieczorem.

 

Jeśli Wiśniewski nie wyjdzie na scenę o kulach, to może będzie musiał wystąpić na siedząco? Byłoby to co najmniej nieodpowiednie, bo piosenka, którą wykona zespół jest bardzo skoczna. Dance w najbardziej kiczowatym wydaniu.

 

Miejmy nadzieję, że Michał będzie mógł stanąć na scenie, a nawet zatańczyć!, Tylko czy to coś da? Czy sopocka publiczność da sie porwać do tańca podczas występu Ich Troje? Plotek szczerze w to wątpi, ale Michałowi życzy powrotu do zdrowia. W końcu trzeba walczyć do końca...

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (34)
Wiśniewski skręcił nogę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Żadne z tej trójki nie tańczy. Od tego na scenie będą profesjonalni tancerze. Pierwotnie Michał miał zeskoczyć z podwyższenia i zrobić rundkę wśród publiczności. To teraz po prostu pozostanie na scenie razem z resztą. Tyle wszystkiego. A nawet jesli go boli to od czegos są prochy, nie? Nie lubię takiego dramatyzowania pod naiwnych.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  No cóż, jak jesteś ograniczonym tłuczkiem czytającym wyłącznie serwisy plotkarskie i nie wiesz co to blokada, to już twoj problem i w nieświadomości sobie tkwij dalej. Chociaż mecz piłki nożnej kiedyś oglądałaś/-łeś?

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Ania Wisniewska upodabnia sie do dody a widac było na sopot hit festwal 2008

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Czepiacie się i tyle...

 • 8888

  Oceniono 9 razy 3

  He He no i dobrze .! Bozia Każe !!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  MICHAŁ BARDZO CIĘ LUBIE MASZ FAJNE PIOSENKI

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  zycze ci michale i twojej rodzince wszystkiego dobrego i zebyscie czesciej wystepowali.Rzadko mozna spotkac artyste z wielkim sercem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  fajna jet ta ich piosenka ...
  musza wystapic

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Ich Troje musi wystąpi co ja będe oglądać ?????????????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX