Ilona Felicjańska topless!

Modelka już "przygotowuje" się do programu "Taniec z Gwiazdami"...

 

Znamy kolejną osobę, która już we wrześniu zaprezentuje swoje umiejętności taneczne ( i nie tylko taneczne) na parkiecie show "Taniec z gwiazdami". Będzie to Ilona Felicjańska, która obecnie odpoczywa na wakacjach w Turcji.

 

Jak się jest była wicemiss Polonia i popularna fotomodelka to bez skrępowania odsłania się swoje największe atuty. "Fakt" sfotografował Ilonę jak na pełnym ludzi basenie opala się topless. W końcu równomierna opalenizna, bez znaków po kostiumie z pewnością przyda jej się w programie, gdzie będzie wielokrotnie odsłaniała swoje ciało. Im więcej pokaże, tym większe będą jej szanse na zwycięstwo.

 

 

Więcej o:
Komentarze (38)
Ilona Felicjańska topless!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 48 razy 32

  ładny ma biust wiec co stoi na przeszkodzie aby go pokazac???gdybym miała wiekszy robiłabym to samo, poza tym wszedzie to jest normalne tylko nie w naszym durnym kraju, gdzie kazde odmienne zachowanie jest traktowane jak cos złego i od razu nagonka wielka....

 • Gość: Gość

  Oceniono 43 razy 27

  Kuźwa, jacy ci Polacy są drobnomieszczańscy. Lecą za kobitą z aparatem, pstrykają fotkę i wielka sensacja, bo nikt wcześniej się nie domyślał, że ona może mieć biust! Na południu i zachodzie Europy kto chce opala się topless i nikt z tym do gazet nie leci. Dwa m-ce temu byłam na plaży w Cannes, obok opalała się włoska rodzina: ojciec, matka i nastoletnia córka, obie topless. Nikt nie widział w tym nic nadzwyczajnego - oprócz Polaków. Totalna ciemnota.

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 19

  Przeżyłem szok dzisiaj. Nie wiedziałem że kobiety są wyposażone w biust. Czy wszystkie to mają?

 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 18

  Na plażach w południowej Hiszpanii i Francji 90% kobiet (w każdym wieku, również babcie) opala się topless. Nie wspomnę o coraz częściej pojawiających się nagich panach. Z czego tu robić sensację?

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 17

  Nagi biust na plaży.Też mi wielkie"Halo"!!!

 • jose

  Oceniono 34 razy 16

  ale okulary sloneczne do opalania lepiej zdjac inaczej na twarzy zostana jej biale gogle

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 5

  ale cycki ma ładne

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Witam!Pisze , bo byłam z rodziną w tym samym hotelu co Ilona i opalałam się obok niej ,rozmawiałyśmy i uważam , że to bardzo miła osoba i wcale się nie wywyższa,nawet nie wspomniała kim jest.Ma również miłego męża. Nie jestem zwolenniczka opalania topless , ale Felicjańska ma b. ładną figurę. żle piszą o niej ci , którzy jej zazdroszczą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Nie ma w niej nic nadzwyczajnego, ma to samo co inne kobiety.Inne kobiety mają ładniejsze biusty.Moim zdaniem nie ma co pokazywac i nie widze w tym zadnej sensacji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX