Koniec świata! Wiśniewski będzie uczył jak się ubierać!

Polsat zatrudni go do programu "Fabryka gwiazd".

Udało się! Piosenkarz pewnie jest z siebie bardzo zadowolony. A jaki ma powód do radości? Michał Wiśniewski w końcu dostał pracę w telewizji.

 

Początkowo mówiło się, że lider "Ich Troje" będzie jurorem w programie "Fabryka Gwiazd", ale ostatecznie Polsat nie zatrudnił Michała w roli sędziego. Nie znaczy to jednak, że zostawił go na lodzie. "Fakt" podaje, że Michał będzie w programie pełnił rolę specjalisty od wyglądu na scenie!

 

Gdybym uczył śpiewu, pani Ela chyba by dostała apopleksji. Dam więc kilka wykładów o wizerunku na scenie - zdradził "Faktowi" Michał.

 

 

Nasz komentarz: i tak źle i tak niedobrze.

 

Polsat dziwnie dopiera sobie pracowników. Edyta Zając dostanie swój program, bo jest kochanką Czarka Pazury, a najbardziej kiczowaty artysta w Polsce ( nawet Doda nie ma z nim szans) będzie uczył młodych, zdolnych artystów jak mają zachowywać się na scenie i co na siebie zakładać? Już oczami wyobraźni widzimy kolory włosów i ubrań uczestników show, którzy przez parę tygodni będą konsultowani swój wizerunek sceniczny z Michałem.

Więcej o:
Komentarze (25)
Koniec świata! Wiśniewski będzie uczył jak się ubierać!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • koaal

  Oceniono 5 razy 5

  On będzie uczył jak się ubierać ?! A kto jego nauczy ?! xD

 • kocia

  Oceniono 5 razy 5

  "nawet Doda nie ma z nim szans" - jaaasne, bo Doda jest aja.
  I taka ynteligentna:
  "Bardzo lubię Warszawę, lubię centrum, lubię szum, lubię hałas, dlatego lubię mieszkania takie, że tak powiem, w samym tym centrum hałasu. Ja mam tak specjalnie uszczelnione sypialnie, robią mi tak jak w tych, salonach, znaczy nie w salonach, tylko w tych studiach, gdzie się nagrywa piosenki, nic się nie niesie, mogę tam robić wszystko, mogę po prostu bzykać się wniebogłosy a i tak nikt po prostu nie usłyszy, będąc nawet w pokoju obok."

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 5

  Dlaczego wszystkie portale plotkarskie na jedno kopyto, jednym nudnym chórem, usiłują wmówić czytelnikom, że Wiśniewski nic innego nie będzie robił tylko przerabiał uczestników show na swoje kopyto? może on ma więcej wyobraźni i kreatywności od was i zna różne podejścia do tematu, co? Dlaczego traktujecie ludzi jak debili, którzy uwierzą, ze Wiśniewski będzie wszystkich farbował na czerwono i tatuował?

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  On?!O Matko!Przecież ja w życiu nie spotkałam kogoś kto by się ubierał tak beznadziejnie jak on!!!Totalna wiocha!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Rihanna i kylie minogue mają być ale one bedą śpiewały a nie jako jury

 • raadek_xd

  Oceniono 13 razy 3

  O LOL ! xDD

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 3

  TO CZERWONE PROSIE NIECH SIE LEPIEJ SCHOWA !!! I NIE UCZY INNYCH, BO SAM WYGLADA JAK ZJEB .

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 3

  Jeśli taki paJacyków może oceniać innych to dlaczego Wiśniewski miałby być gorszy ???

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  Zjezdzacie go, ale nikt nie moze zaprzeczyc, ze to Ich Troje jako pierwsze ze sceny zrobilo widowisko, show, a nie bujanie w rytm muzyki, czy cos w stylu plasu boys bandow. On dobrze wie, co nalezy robic na scenie, zagral tysiace! koncertow. Ile zagral PLOTEK? Bez komentarza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX