Czemu Agnieszka Włodarczyk zrobiła karierę?

Już jako nastolatka była wyszczekana.

 

Są równe sposoby na zrobienie kariery w mediach. Można być grzecznym i miły jak Cichopki lub kontrowersyjnym i zarozumiałym jak Doda czy Wojewódzki. Można też, tak jak Agnieszka Włodarczyk być pewnym swoich atutów już od najmłodszych lat. Aktorka znana z "Plebanii" brała w 1995 roku udział w konkursie Miss Polski Nastolatek. Już wtedy marzyła o tym, żeby zaistnieć.

 

Jej zależało, żeby ktoś ją zauważył. Było widać, że ona nie przyjechała prezentować wdzięków, konkurs ją nie interesował. To było jeszcze dziecko, ale była pewna siebie, nawet powiem... wyszczekana - powiedział w rozmowie z "SE" organizator konkursu.

 

Te słowa nie wpłyną zapewne korzystnie na popularność Agnieszki. W Polsce nie lubimy przecież pewnych swoich atutów osób. Przykładem są tu zbyt idealne Justyna Steczkowska i Natasza Urbańska, o których pisaliśmy niedawno. Zobacz!

 

Włodarczyk nosi ubrania z zeszłego roku?

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (44)
Czemu Agnieszka Włodarczyk zrobiła karierę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 16

  Ładna i utalentowana, tylko pozazdrościć!

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 14

  Osiągnęła sukces dzięki talentowi, osobowości i urodzie. Włożyła w niego dużo pracy i trzeba to docenić. A wy puste, zazdrosne nastolatki idźcie sie leczyć... zajmijcie się jakimiś ćwiczeniami czy czymś co poprawi waszą urodę bo siedząc przed komputerem tylko pogłębiacie wasze kompleksy!

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 10

  Uwielbiam Agę Włodarczyk!!! ^^ Jest super utalentowana xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  od zawsze uwielbiam Jej buźkę i głos.Uważam,że ma talent i wie czego chce.Przynajmniej ma poukładane bardziej w głowie niż doda,która poza cyckami nie ma nic.Zresztą jej cycki też nie są jej prawdziwe,wiec bez komentarza.Agnieszka górą ;-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  Jest na prawde świetną aktorką i piosenkarką, widać, ze kocha to co robi. Rzeczywiście, jej talent marnuje się w tych nieudolnych, polskich telenowelach... miałaby szanse zaistnieć za granicą!

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  mmm śliczna:) i ma fajne ciałko:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  I tak to już jest w tym kraju, że aktorki kojarzy się tylko z Plebani, M jak miłość lub innych tasiemców, a w opisie aktora/ aktorki zamiast filmów w których brała udział podaje się seriale... żenada

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  Lubię ją, jest nie tylko śliczna ale tez utalentowana:) Powodzenia w karierze jej życzę!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Ludzie zawsze krytykują Tych którym w życiu coś się udało, zdobyli popularność itp. taka karma...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX