Sasha: Nie straciłam dziewictwa z Najmanem!

On twierdzi coś zupełnie innego. Kto tu kłamie?

 

Jeszcze parę tygodni temu Sasha Strunin przechadzała się po parku z Marcinem Najmanem . Piosenkarka i bokser, trzymali się za ręce i wyglądali na zakochanych. Marcin wiele razy podkreślał, że są razem i tak naprawdę on jest jej pierwszym mężczyzną. Sasha nie zaprzeczała tym informacjom, ale gdy w ubiegłym tygodniu gruchnęła wiadomość o rozstaniu, piosenkarka szybko odniosła się do słów boksera.

To są zwykłe plotki. Jeżeli mówi tak sam Marcin, to przykra sprawa, bo on jest moim kolegą, tylko i wyłącznie. Jeżeli natomiast chodzi o stracenie dziewictwa z Marcinem Nejmanem, jest to ostatnia rzecz, którą bym zrobiła - powiedziała Sasha w jednym z wywiadów.

"Fakt" był zszokowany tymi słowami, dlatego szybko skontaktował się z bokserem i poprosił go o komentarz do wypowiedzi Sashy.

Jestem człowiekiem, który zawsze rozstaje się ze swoimi kobietami z klasą i z Saszą też tak chcę. Nie wiem, po co ona wygaduje takie rzeczy. Ale jeżeli ona twierdzi, że między nami nigdy nic nie było, to ja od dziś również mogę twierdzić, że nie wiem, kim jest pani Strunin - zdradził "Faktowi" Najman.

Na potwierdzenie swoich słów Marcin wysłał do redakcji "Faktu" zdjęcie swoje i Sashy, które dowodzi, że łączyły ich zażyłe stosunki. Gdyby nie byli nigdy parą, to zapewne piosenkarka szybko by zaprzeczyła temu co mówił Najman, na temat ich rzekomego związku. Tak jednak nie zrobiła. W każdym razie obawiamy się, że na tej dzisiejszej publikacji się nie skończy i jeszcze usłyszymy o kulisach związku i rozstania tej pary.

 

Zobacz również:

Sasha Strunin zaczyna karierę solową

"Orgia" gwiazd na urodzinach CKM! Galeria i wideo!

Najman rzucił Sashę!

 

 

Bardzo młoda i bardzo sexy... czyli Sasha i jej ciało
Więcej o:
Komentarze (62)
Sasha: Nie straciłam dziewictwa z Najmanem!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  Haha. Skoro on rozstaje się z klasą, jak twierdzi, to dlaczego rozpowiada o ich intymnych sprawach i rozsyła zdjęcia do Faktu??

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Pewnie dlatego się rozstali, że ona tylko za rączkę się chciała trzymać i na zachód słońca patrzeć. A on się wstydzi przed kolegami że mu się nie udało bzyknąć a przecież taki z niego "macho man"

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 10

  a kogo to, DKN, interesuje?!

 • odkurzacz

  Oceniono 8 razy 6

  Przypuszczam, że skoro ona mówi, że jest dziewicą a Najman nie mówi w prost, że uprawiali sex to możliwe iż jest to prawda...ale tylko z punktu widzenia biologicznego. Poznałem już kilka "dziewic" w życiu, które nie były penetrowane, ale za to bardzo doświadczone w sypianiu facetami i robieniu różnych rzeczy. Mam wrażenie, że to jest teraz jakaś moda. Największe zdziry chwalą się w towarzystwie, że są dziewicami przez co mogą bronić swej reputacji a zmieniają facetów często i z wieloma z nich sypiają i uprawiają sex przy pomocy ust albo ręki:]

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  Ta sytuacja przerosła Sasze,i teraz miota się mówiąc brednie.
  A ten ćwok Nejman powinien z szacunku dla niej milczeć,a nie podrzucać jeszcze jakieś fotki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  Przecież ten Najman to psychopata zawsze fantazjował to największy debil z bokserów wszyscy w tym otoczeniu sie z niego nabijaja nawet taki głąb jak Cygan (Kostecki) a prawda jest taka żeby nie prostytutki to by pip...na oczy nie widział -pajac

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  Nie ma wstydu, najpierw przyznaje swoim zachowaniem, że z nim spała, a potem sama temu zaptrzecza...a on nie lepszy, jest starszy i powinien byc dojrzały a nie, przeleciał gó..arę i ją zostawił

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  szary Gościu: "Wielka kłótnia o dziewictwo Sashy Strunin"
  Wielka kłótnia o coś czego nie ma?
  Strata czasu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Frajer !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX