Majdan i Doda znów się pobiorą?

Oni są sobie przeznaczeni...

 

Rozwód im służy! Właśnie to można wywnioskować po obejrzeniu wspólnych zdjęć Dody i Radka. Para nie ma na razie czasu na żaden wyjazd, dlatego spędza lato w mieście. "Życie na gorąco" spotkało ich w centrum Warszawy, gdy szukali jakiegoś przytulnego baru. Oboje uśmiechnięci, wyluzowani, ubrani na sportowo nie przypominali absolutnie pary rozżalonych rozwodników.

 

Po krótkich zakupach i posiłku, para pojechała na lotnisko oglądać starty samolotów. Doda była zachwycona. Widać, że piosenkarce nie wiele potrzeba do szczęścia. Wystarczy jej ukochany mężczyzna. Gazeta sugeruje, że para być może znów zdecyduje się sformalizować swój związek.

Więcej o:
Komentarze (112)
Majdan i Doda znów się pobiorą?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  to stara fota, a ten tekst mógł ktoś wymyślić. ha ha.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  Doda do loda.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  to jest centrum Katowic, a oni idą w stronę teatru Wyspiańskiego, za nimi od lewej Zenit, Wydział Architektury Urzędu Miejskiego i Dom Prasy

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  To się nazywa manipulowanie informacją.Zdjęcie po pierwsze jest robione w KATOWICACH!!!!!!!!!!!!!,przed wejściem do Teatru Śląskiego, po drugie jest robione dwa lata temu!!!!!!Gdyby to ode mnie zależało, odebrałabym takim pismakom prawo wykonywania zawodu.Głupi naród karmi się takimi "sensacjami", żal mi cię narodzie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Plotek...nie owijając w bawełne to głupi jesteś. W kategorii "poniżej pewnego poziomu" umieszczasz nie tylko wulgarne lub bezsensowne komantarze, ale także te niezgadzające się z opinią zawartą w "artykule" (pomijam, że to bzdury). Życzę lepszych news'ów...

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Doda i jej piesek 'ladnie' razem wyglądają...:P
  Szkoda tylko że polski show biznes to Sylikon i tona makijażu.

 • bosiulla147

  Oceniono 10 razy 4

  niech sie zejda ! oni sa sobie przeznaczeni! A wy sie dziwicie ze raz sie schodza a raz nie .. po prostu tak teraz ludzie robia i tyle =)

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  Oni są nienormalni raz są razem raz nie są razem

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  stare zdjecie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX