Kasia Cichopek zarobi okrągły milion!

Nie pierwszy i zapewne nie ostatni.

 

Dzisiejszy "Super Express" donosi, że nasza cukierkowa Kasia Cichopek, która na mecze do pubu chodzi ubrana jak na uroczysty bankiet, do końca tego roku zarobi milion złotych. W jaki sposób? Kasia ma swoje sposoby. Lwią część jej dochodów stanowią oczywiście pieniądze z gry w serialu M jak miłość . Kasia za jeden dzień zdjęciowy otrzymuje około 5 tysięcy złotych.

 

Ale to nie wszystko. Cichopek dostała główną rolę w produkcji Tancerze , dlatego na planach zdjęciowych obu seriali będzie spędzała nawet 20 dni w miesiącu. To daje nam okrągłą sumkę 100 tysięcy złotych.

 

 

Za prowadzenie programu "Jak oni śpiewają" Kasia dostaje 10 tysięcy złotych, za każdy z 13 odcinków show. W weekendy aktorka prowadzi różne imprezy albo występuje z Marcinem Hakielem na pokazach tańca. Do tego para prowadzi jeszcze dwie szkoły tańca i planuje założyć następne, co znaczy, że nie może narzekać na zyski z nich płynące.

 

"SE" obliczył, że na konto aktorki do końca tego roku wpłynie milion złotych. Nam wyszło trochę mniej, bo odliczyliśmy wakacje w trakcie, których Kasia nie gra na planie seriali, ale Plotek nigdy nie był dobry z matematyki, więc zapewne to "Super Express" ma rację.

Więcej o:
Komentarze (43)
Kasia Cichopek zarobi okrągły milion!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  ..to jest chore....ludzie zarabiająza miesiąc po 1500 zl..a taka pseudogwiazda. Cichopek......za dzień zdjęciowy takiej szmiry M jak MIłOść...nie mówiąco tym prymitywie Pudzianie...i innych superstarach........A PLACCIE DALEJ ABONAMENT...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Przed krytykowaniem ,wielu z was powinno 100 razy przeczytać artykuł i bardzo ważne przemyśleć. Plotek ma rację,wydając swoją opinię.Wstrętne jest to że w świński sposób ,zagląda się komuś w portfel.A są to dane wyssane z palca-takie sobie gdybanie! Pani Kasi życzę powodzenia, bo tak lekko jej to nie przyszło.Fajną jesteś dziewczyną ,w oż

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  A ja jej zazdroszcze . Świat jest do bani . Ide sie powiesić . Ja nigdy ni bede miał nawe własnego domu z działką ,a co dopiero milion złotych . Nie mam żadnych talentów i pamięć mam słabą . Widać wolna wola to jest ale na papierze .

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Moim zdaniem nikt jej nie zmusi na oddanie kasy na cele charytatwyne..jej kasa jej wybor

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Liski biora wiecej.A chca jeszcze wiecej i przy okazji obrazaja ludzi,ktorzy pracuja moze wiecej od nich.Kasia jest wspaniala mloda osoba,ktora ciezko pracuje na swoje wynagrodzenia.Podziwiam ja i zycze duzo,duzo wiecej sukcesow w zyciu zawodowym jak i prywatnym.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  pieniądze to nie wszystko i ja się zgadzam z tym komentarzem

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  pieniądze to nie wszystko

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Plotek ma rację! Przeczytajcie a póżniej piszcie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  no i dobrze, chociaz pracuje! a taki osiłek Pudzian za każdy taniec w TzG brał 90 tys. zł!!!!!!! rozumiecie? ona za prowadzenie całego dwugodzinnego programu 10 tys. zł, a Pudzian za jeden taniec -90. tys. zł!!! - a teraz Michalczewski- jeszcze więcej!!!! Kasia chociaż ciężko pracuje! zdecydowanie zarabia za mało w porównaniu z innymi "gwiazdami"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX