Tomasz Lis jak lew broni żony!

Ona stanęła za nim murem, gdy stracił pracę w Polsacie, a teraz on krytykuje osoby, które prowadzą" kłamliwą nagonkę" przeciw niej. Padły ostre słowa, o głupich blondynkach!

 

Od paru dni w różnych dziennikach czytamy, że reporterzy TVP nie chcą dłużej pracować z kapryśną Hanną Lis. Sama zainteresowana twierdzi, że dobrze jej się układa współpraca z zespołem "Wiadomości". Jaka jest prawda? Tego nie wiemy, ale pewne jest jedno, dla Tomasza Lisa miarka się przebrała. Po wczorajszej publikacji "Faktu" o gwiazdorskim zachowaniu Hani, Tomek stwierdził, że jego żonę atakują prawicowi publicyści z podtekstami seksistowskimi.

Jeśli głupia blondynka czyta to, co jej każą, to potwierdza, że jest głupią blondynką, ewentualnie jest sprzedajną blondynką. Jeśli wyraża swoje zdanie, to znaczy, że jest histeryczna, nieznośna, kapryśna. I z taką kampanią mamy do czynienia. Wobec mojej żony prowadzona jest ordynarna, niegodziwa, wstrętna, kłamliwa, żałosna nagonka. Żona będzie w "Wiadomościach" właśnie po to, by pilnować jak najlepszych standardów- cytuje słowa Lisa gazeta.pl.

 

Więcej o:
Komentarze (30)
Tomasz Lis jak lew broni żony!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 18

  standardy to juz pokazała - zabierając męża przyjaciółce

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  lisie ty powinieneś kury łapać i jak pasożyt schlać i mieszkać w lesie

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  a może Lisy zrobią nam tę przyjemność i wyjadą z Polski

 • doroles_oo7

  Oceniono 18 razy 14

  moim zdaniem najbardziej jest pokrzywdzona Kinga Rusin a nie jakaś tam Hanna

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  tak szczerze to JA ich za bardzo nie lubie ....
  bo co kurde my ( to znaczy nasi rodzice płaca podatki jakies glupie zeby oni potem z czesci tych podatków zarabiali po jakies 100 000 tysiaków miesięcznie ???!!! bardzo głupie i nie fairr.... a co do hani lis tez jej nie lubie :/:/;/;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  Nie będziemy bronić Twojej żony bo ją nie lubimy jeśli jest taka błyskotliwa niech pilnuje najlepszych standardów ale długo miejsca nie zagrzeje,zresztą jak nigdzie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  sama sobie na to kobieta zasluzyla a teraz ma przetensje do kogo wywyzsza sie co to nie ona a potem mezus musi ja bronic jakie to zalosne!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Pana wypowiedź jest żenująca.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Szkoda,że Kingi nie broni,idiota jeden.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX