Cerekwicka: Za co ja dostałam nagrodę, bo nie wiem? Kompromitacja TVP!

Przez głupotę organizatorów, festiwalu Kasia Cerekwicka została pokrzywdzona i skompromitowana na oczach milionów widzów.

 

Pierwszego dnia festiwalu w Opolu odbył się recital Maryli Rodowicz, koncert "Premier" i "Debiutów". Marylka jak zwykle rozgrzała publiczność zgromadzoną w Opolu, a polscy artyści zaprezentowali piosenki, które w wakacje mają królować na listach przebojów. Nie usłyszeliśmy żadnego potencjalnego hitu, ale co tam.

 

Plotek nawet nie zasnął przed telewizorem, choć od czasu do czasu w ramach odprężenia śledził losy meczu Holandii i Francją. Choć mecz był bogaty w gole i świetne akcje, to jednak nie przegapiliśmy kulminacyjnego momentu koncertu, czyli wyników! Jury uznało, że najlepiej zaśpiewał zespół Zakopower
a publiczność pierwsze miejsce przyznała zespołowi Leszcze, który zaśpiewał piosenkę "na czasie" pt. "Tak się bawi, nasza klasa".

 

W każdym razie warto było czekać cały wieczór na jeden żenujący moment, który totalnie obnażył cały konkurs. Po wręczeniu nagród od jury i publiczności, na scenę weszła pewna miła pani, która oświadczyła, że nagrodę "Superpremierę" otrzymuje Kasia Cerekwicka! Artystka wyszła z zaskoczoną miną na scenę i palnęła: "Ej, a za co ja dostała nagrodę, bo nie wiem". Prowadzący zdębieli ze zdziwienia i stwierdzili, ze tego Kasia dowie się od jurorów na ucho. Plotek nie wiedział o co chodzi! Przecież ta cała nagroda miała być przeznaczona dla artysty, który otrzymał najwięcej punktów od jury i publiki.

 

Zakopower

 

Zakopower dostał 12 punktów od jury i 10 od publiczności. Kasia dostała o połowę mniej, więc czemu dostała nagrodę? Koncert się skończył, a po przerwie zaczynały się "Debiuty". Przed rozpoczęciem występów młodych artystów, stwierdzono, że"najnowsze technologie zawiodły" i przyznano nagrodę Zakopower.

Lider zespołu był zażenowany i obiecał, że odda nagrodę Kasi. Piosenkarka jego nagrody nie przyjęła i za kulisami się popłakała. Teraz wyobraźcie sobie, że na miejscu Kasi jest Doda! Różowa Królowa chyba by rozniosła Opole po takiej akcji.

 

Zobacz relecję minuta po minucie.

Więcej o:
Komentarze (65)
Cerekwicka: Za co ja dostałam nagrodę, bo nie wiem? Kompromitacja TVP!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  wstyd

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 15

  Kasia głowa do góry, to nie ty się skompromitowałaś tylko organizatorzy festiwalu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Przykra sytuacja. Współczuje Kasi, bo chociaż za nią nie przepadam to pokazała klasę.

 • ray

  Oceniono 16 razy 10

  To była kompromitacja... TVP1 nie umie robić dobrego show... Powinni brać przykład od TVN-u, albo sie wogole usunąć ze sceny medialnej chociaz wiem że to nie możliwe:/:/ TVN GORĄ

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  kaska jest świetną babeczka...tzn jest taka w porządku.. taka się wydaje.. taka normalna.. a nie jak taka doda.... bardzo mi jej szkoda... KAŚKA NIE PRZEJMUJ SIE:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  rozpie..ć TVP w drobny mak!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  NO JAKBY TO BYŁA DODA TO MASAKRA PIŁĄ MECHANICZNĄ HIHI...:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Zakopower dostał od widzów 8 punktów, a nie 10. Szkoda, że nie sprawdzacie informacji, które podajecie

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  biedna Kasia .... :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX