Szymon Majewski ma małego! Gwiazdy go pocieszają!

Szymon Majewski w swoim poniedziałkowym programie zdjął spodnie i w pewnym momencie pokazał się w bokserkach. Wybuchła burza!

 

Stałym punktem programu Szymona Majewskiego jest wręczanie prezentów zaproszonym gościom. Szymon wręczył Olivierowi Janiakowi zestaw 7 par bokserek, na 7 dni tygodnia. Oczywiście wcześniej Szymon zaprezentował ten prezent. Janiak gdy zobaczył prowadzącego bez spodni stwierdził:

Pięknie się przygotowałeś... ale w gatkach zabrakło ci jednej rzeczy... Modele stosują taki wybieg, wkładają sobie skarpetkę do środka albo puszkę po napoju. Wtedy jest dodatkowe wrażenie!

Naszym zdaniem Szymon Majewski jest jednak dumny ze swojego przyrodzenia, skoro zgodził się w programie wystąpić w bokserkach! Marcin Prokop stwierdził, że nie ważny jest pędzelek, tylko to, jak się nim maluje. Również stylista Tomasz Jacyków postanowił pocieszyć Szymona.

 

Jeśli ktoś pozwala sobie na taką uwagę i nie obraża się, to znaczy, że ma dużego, a nie małego członka Uważam, że małe jest piękne, bo przecież wszystkiego się językiem nie załatwi. Nie liczy się zresztą wielkość, ale technika.

Trzeba wierzyć mu na słowa. Tomek na pewno wie co mówi.

Więcej o:
Komentarze (34)
Szymon Majewski ma małego! Gwiazdy go pocieszają!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 59 razy 33

  "Dobra nie tak było, oglądałąm ten odcinek, żartowali sobie, szymek ma normalnego a janiak sie nabijał z modeli, ze wkładają skarpetki z gacie"

  właśnie. plotek i pudelek to najgorsze gówna :P

 • eww

  Oceniono 36 razy 28

  tez maja problem ...
  wazne ze zona akceptuje go takim jakim jest ;]

 • karko

  Oceniono 44 razy 16

  I tak uwielbiam Majewskiego :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 14

  Dobra nie tak było, oglądałąm ten odcinek, żartowali sobie, szymek ma normalnego a janiak sie nabijał z modeli, ze wkładają skarpetki z gacie

 • kocia

  Oceniono 20 razy 10

  Doda wyglada jak dziwka w pracy. SZYMON, NIE ZADAWAJ SIę Z NIą!!!! TO WSTYD!!!! JESTEś WARTOśCIOWYM FACETEM, A Tą SZMATA MOZESZ CO NAJWYżEJ WYTRZEć PODłOGę!!!

 • mimbla

  Oceniono 20 razy 8

  LOL:D Majewski, miażdżysz xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  hmmmm no zgadzam sie z jacykowem.....ale jajaj

 • martaw

  Oceniono 29 razy 7

  [cyt=klaudusiaaa]A co mnie to.?!?!![/cyt] jak nic to po co zostawiasz takie głupie komenty??

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  nie rozmiary, nie technika, lecz figlarność zawodnika! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX