Plotek.pl

"Piasek" i Piróg znów się spotkali!

10.05.2008 13:40
A A A Drukuj
Andrzej Piaseczny,Michał Piróg

Andrzej Piaseczny,Michał Piróg (Andrzej Piaseczny/Paweł Kozioł/Agencja Gazeta Michał Piróg/kapif)

 

Na pokazie mody Mariusza Przybylskiego najczęściej fotografowany był biust Wałęsówny, Michał Piróg oraz "Piasek". Prasa od kilku miesięcy stara się dowiedzieć czegoś o rzekomym romansie tych panów, ale obaj milczą jak zaklęci. Na pokazie mody, nie zachowywali się jak starzy przyjaciele.

 

"Fakt" informuje, że tancerz i piosenkarz nie mieli zbytnio okazji do szczerych rozmów, jak w Kielcach, w których parę lat temu się poznali i mocno zaprzyjaźnili. Gwiazdorzy przywitali się i jedynie zamienili ze sobą kilka zdań. Informator gazety doniósł, że gdy na imprezie pojawił się Andrzej Piaseczny, fotoreporterzy chodzili za nim krok w krok. Gdy parę minut później przyszedł Michał Piróg, fotoreporterzy zmienili obiekt zainteresowań i zaczęli chodzić już tylko za nim.

 

Oto teledysk do piosenki Andrzeja "I jeszcze". Choreografię dla tancerzy występujących w klipie ułożył Michał Piróg.

 

 

 

 

 

Zobacz więcej na temat:

 • 19
Komentarze (19)
Zaloguj się
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  Co wy się czepiacie Andrzeja jest fajnym facetem,wspaniałym artystą i człowiekiem.Lubię go i jego piosenki.Zastanawiam się tylko dlaczego temat jego seksualności i Piróga powraca wtedy gdy zaczyna mu się coś udawać,gdy jego piosenki odnoszą sukces i są czasem numerem jeden?Nierozumiem tego i denerwóje mnie to już. A to że nawet jeśli byli razem to ma tutaj najmniejsze znaczenie i nie jest to ważne bo liczy się jak człowiek jest i co sobą reprezenruje a nie z kim sypia.Mi to nie przeszkadza i nie zmienia to mojego zdania o Piasku.A co do Piróga to zbytnio go nielubie ale przecież bywają gorsi i nie mam nic do niego.Ale Andrzejowi to dajcie wreszcie spokój i nie wchodzcie w jego ŻYCIE PRYWATNE z butami bo to już przesada.

 • avatar

  Oceniono 10 razy 10

  teledysk znam....bardzo fajny....bo wchodza do niego elementy taneczne...a dajcie spokój Piaskowi i Pirógowi....obu lubię i nie chce na ich temat czytać takich bzdety...

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Wiem ze Piróg to Gej ale Fajny jest pewnie w lózku

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Michał Piróg jest THE BEST !!!! Kocham tego gościa, dla niego nawet przerobie się na mężczyznę i pójdę na podbój Michała :D a co to Piaska to nic do niego nie mam :) tylko to że był z Pirógiem <lol2> a teledysk jest spoko a temu bo choreografię dla tancerzy ułoży Michał :D heh :* :* szacun

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  ja lubię i Piaska i Piróga i wielka mi sensacja że się nie przyznali ..

 • avatar
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 0

  Ten chlopak w teledysku to Glleebbaa ^^ ;DD
  Lol ;D

 • avatar
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 2 razy -2

  a kto tańczy w tym teledysku?:) no chyba znamy skądś tego chłopca...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX