"Piasek" i Piróg znów się spotkali!

Andrzej Piaseczny,Michał Piróg

Andrzej Piaseczny,Michał Piróg (Andrzej Piaseczny/Paweł Kozioł/Agencja Gazeta Michał Piróg/kapif)

Jak głosi plotka Andrzej Piaseczny i Michał Piróg byli parą przez pięć lat! Obaj panowie nie potwierdzili, ani też nie zaprzeczyli tej informacji. Ostatnio gwiazdorzy pojawili się na tej samej imprezie!

 

Na pokazie mody Mariusza Przybylskiego najczęściej fotografowany był biust Wałęsówny, Michał Piróg oraz "Piasek". Prasa od kilku miesięcy stara się dowiedzieć czegoś o rzekomym romansie tych panów, ale obaj milczą jak zaklęci. Na pokazie mody, nie zachowywali się jak starzy przyjaciele.

 

"Fakt" informuje, że tancerz i piosenkarz nie mieli zbytnio okazji do szczerych rozmów, jak w Kielcach, w których parę lat temu się poznali i mocno zaprzyjaźnili. Gwiazdorzy przywitali się i jedynie zamienili ze sobą kilka zdań. Informator gazety doniósł, że gdy na imprezie pojawił się Andrzej Piaseczny, fotoreporterzy chodzili za nim krok w krok. Gdy parę minut później przyszedł Michał Piróg, fotoreporterzy zmienili obiekt zainteresowań i zaczęli chodzić już tylko za nim.

 

Oto teledysk do piosenki Andrzeja "I jeszcze". Choreografię dla tancerzy występujących w klipie ułożył Michał Piróg.

 

 

 

 

 

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (19)
"Piasek" i Piróg znów się spotkali!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  Co wy się czepiacie Andrzeja jest fajnym facetem,wspaniałym artystą i człowiekiem.Lubię go i jego piosenki.Zastanawiam się tylko dlaczego temat jego seksualności i Piróga powraca wtedy gdy zaczyna mu się coś udawać,gdy jego piosenki odnoszą sukces i są czasem numerem jeden?Nierozumiem tego i denerwóje mnie to już. A to że nawet jeśli byli razem to ma tutaj najmniejsze znaczenie i nie jest to ważne bo liczy się jak człowiek jest i co sobą reprezenruje a nie z kim sypia.Mi to nie przeszkadza i nie zmienia to mojego zdania o Piasku.A co do Piróga to zbytnio go nielubie ale przecież bywają gorsi i nie mam nic do niego.Ale Andrzejowi to dajcie wreszcie spokój i nie wchodzcie w jego ŻYCIE PRYWATNE z butami bo to już przesada.

 • jamonia

  Oceniono 10 razy 10

  teledysk znam....bardzo fajny....bo wchodza do niego elementy taneczne...a dajcie spokój Piaskowi i Pirógowi....obu lubię i nie chce na ich temat czytać takich bzdety...

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  Wiem ze Piróg to Gej ale Fajny jest pewnie w lózku

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Michał Piróg jest THE BEST !!!! Kocham tego gościa, dla niego nawet przerobie się na mężczyznę i pójdę na podbój Michała :D a co to Piaska to nic do niego nie mam :) tylko to że był z Pirógiem <lol2> a teledysk jest spoko a temu bo choreografię dla tancerzy ułoży Michał :D heh :* :* szacun

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  ja lubię i Piaska i Piróga i wielka mi sensacja że się nie przyznali ..

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  ja bym chetnie sie zajeła pirogiem...

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 0

  Ten chlopak w teledysku to Glleebbaa ^^ ;DD
  Lol ;D

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -2

  I to ma być nowina.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy -2

  a kto tańczy w tym teledysku?:) no chyba znamy skądś tego chłopca...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX