Koniec programu "Europa da się lubić"! Co dalej z Richardson?

Parę miesięcy temu donosiliśmy o tym, że władze TVP rozważają zrezygnowanie z nadawania programów: "Europa da się lubić" i "Podróże z żartem". Słabe wyniki oglądalności zmusiły zarząd do podjęcia ostatecznej decyzji - programy znikną z ramówki stacji.

 

Jak informuje "Super Express" jesienią nie zobaczymy już dwóch programów, które jeszcze parę miesięcy temu cieszyły się olbrzymią popularnością. Od kiedy z Dwójki do TVN przeszli prowadzący show "Podróże z żartem" Marcin Prokop i Dorota Wellman, program miał coraz mniejszą oglądalność. Z kolei "Europa da się lubić" zwyczajnie znudziła się widzom.

 

Gwiazdy tej produkcji zaczęły pojawiać się w innych stacjach i programach, co spowodowało, że widzowie coraz rzadziej przełączali na program prowadzony przez Monikę Richardson! Dziennikarka jest bardzo lubiana przez widzów, dlatego od jesieni poprowadzi nowy program rozrywkowy.

Więcej o:
Komentarze (22)
Koniec programu "Europa da się lubić"! Co dalej z Richardson?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Europa da się lubić była bardzo interesującym programem, bardzo dużo się z niego dowiedziałam. Bardzo żałuję, że ściągają go z anteny.
  Pozdrowienia dla p.Moniki i wszystkich uczestników programu!!!

 • Gość: Gość

  0

  WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE! WRESZCIE!

 • Gość: Gość

  0

  monika jest super !!!!! nie ma takiej drogiej prezenterki

 • Gość: Gość

  0

  Nie no, nie bawie sie tak... Ja uwielbiam "Europa da sie lubic"... Idioci....

 • hermiona27

  0

  ten program był tak nudny że aż żal...ciekawe kto go oglądał .pewnie z 2 osoby skoro go wycofali.'podróże z żartem też mi się nie podobały,w ogóle nie oglądam takich programów=]

 • Gość: Gość

  0

  ja ja bardzo lubie

 • Gość: Gość

  0

  Mąż ładnie zarabia więc nie musi się martwic.

 • Gość: Gość

  0

  monika richardson jest najpiekniejszą polką

 • Gość: Gość

  0

  jupi nie będzie tej nudy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX