Marzena Rogalska odejdzie z TVN Style?!

Powrót Pauliny Młynarskiej do programu "Miasto kobiet" w TVN Style nie ucieszył Marzeny Rogalskiej. Dziennikarka tak bardzo nie lubi Pauliny Młynarskiej, że jest w stanie zrezygnować z świetnie płatnej pracy, żeby się od niej uwolnić - czytamy w "Super Expressie".

 

Paulina Młynarska i Marzena Rogalska przez ponad rok prowadziły wspólnie świetny program "Miasto kobiet". Choć w trakcie talk-show prowadzące nie "skakały sobie do gardeł", za kulisami ponoć prawie sie nie pozabijały. W ubiegłym roku Młynarska przeszła do TVP2, a Marzena zaczęła prowadzić program z Anną Maruszeczko.

 

 

Młynarska nie zagrzała długo miejsca w Dwójce i wróciła w lutym do "Miasta Kobiet". Powrót Pauliny spowodował, że Marzena pojawia się na wizji tylko raz w tygodniu. Dziennikarka, która niedawno zaczęła pracę w Antyradiu, rozważa przejście do konkurencyjnej telewizji Puls. Tam z pewnością Marzena dostałby własny program i co najważniejsze, nie widywałaby się już z Pauliną.

Więcej o:
Komentarze (113)
Marzena Rogalska odejdzie z TVN Style?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Tak zróbcie coś żeby Marzena wróciła do "Miasta kobiet" (i tak nie oglądam) a Robert żeby wrócił do "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?", bo Ona się zupełnie do tego nie nadaje.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  blagam, zrobcie cos zeby p. Marzena wrocila do Miasta Kobiet.
  teraz ten prgram jest nie do obejrzenia. Pytania P. Pauliny sa tak beznadziejne i nie wnoszace nic do rozmowy ze doporowadza nimi gosci do granicy wytrzymalosci nerwowej (patrz: prof. Religa). totalny brak poczucia humoru.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  jak one były (Maruszeczko i Rogalska) to chociaż było co oglądać bo jakoś dwie ciągle rozmawiały i dyskutowały. Teraz jak jest Młynarska to ona gada i jakieś glupie pytania daje a ta druga tylko przytakuje...... ;PP teraz nie lubię zbytnio Miasta Kobiet...

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Bardzo lubię panią Marzenę i z przyjemnością oglądam jej program ....

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Marzena,

  Choć bardzo Cię lubię, to plecy w TVN widocznie masz za słabe. Osobiście uważam, że jest miłą rozgadaną kobietą z dużym poczuciem humoru. Paulina Młynarska jest przeciwieństwem Ciebie. Widać że TVN zrobił się typowym śmietnikiem dla wszelkiego rodzaju odpadków. Biorą wszystko co popadnie, byle zaszkodzić tv publicznej. Zapominają, że takim bezmyślnym postępowaniem najbardziej szkodzą samym sobie...Ale to już sprawa układu biznesowo - towarzyskiego skupionego w ITI.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Jeśli taka jest Pani decyzja Pani Marzeno, widocznie są ku temu powody. Bardzo żałuję i wielu widzów pewnie też. No cóz pozostanie nam szukać Pani w innej stacji, będę wierną fanką nadal. Pozdrawiam serdecznie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  apeluję żeby jednak nie obrażać żadnej z pań bo obie mają klasę i coś osiągnely. zachowajmy klasę i my!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  jesteś gupia nie powinaś pokazywać się w telewizi bo piszczysz jak idjodka:(:(:(:(:(

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  bardzo lubie pania marzene i programy przez nia prowadzone

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX