Piotr Kraśko w "Wiadomościach" od 7 maja

Piotr Kraśko nie może już doczekać się swojego debiutu w "Wiadomościach". Kraśko musiał uzbroić się w cierpliwość, bo władze stacji już dwukrotnie przesuwały termin pierwszego wydania serwisu, który ma poprowadzić. Piotr Kraśko pojawi się na wizji 7 maja, a kiedy Hanna Lis?

 

Na początku maja TVP rozpocznie kampanię reklamową, w której będzie informowało o kluczowych zmianach w "Wiadomościach". Chodzi o przedstawienie ludziom dwóch nowych prowadzących. O ile data debiutu Piotra Kraśko w "Wiadomościach" jest już ustalona, o tyle losy Hanny Lis w Jedynce: nie. Hanna podpisała umowę z TVP, ale postawiła warunek, że razem z nią mają przejść do "Wiadomości" reporterzy Polsatu.

 

 Hanna Lis

 

Niestety władze Jedynki ostatecznie nie dogadały się z ekipą dziennikarzy Polsatu. Hannę Lis bardzo ta informacja zasmuciła, ale w rozmowie z "Faktem" dziennikarka zaznaczyła, że nie ma zamiaru się wycofać z prowadzenia "Wiadomości". Ją też zobaczymy na antenie w maju, ale nie ustalono jeszcze konkretnej daty debiutu Hanny.

Więcej o:
Komentarze (22)
Piotr Kraśko w "Wiadomościach" od 7 maja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  [cyt=Gość]Piotrek kocham cię orzen się ze mną to jest moj nr jak bedziesz chciał kiedys zadzwonic 662 859 783 kaaaaaaaaacccccccccceeeeeeeeeeeeee PPPPPPPPiiiiiiiiiiiiiooooooooootttttttttttttttrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuśśśśśśśśśśśśśśśśśś twoja na zawsze oddana Madzia prosze napisz do mnie kocham cię moj mysiu pysiu bzi bzi jak napiszesz to ci powiem co z tobą zrobie nie musisz się ba mam juz ukończone 22 lata zadzwonń a wieczorami będzie się działo sąsiedzi nie beda mogli spac a wiez mi w tych sprawach jestem niezła każdy kolega mi to mowi twoja na zawsze GORĄCA MADZIA <sex ze mną jest najlepszy> !!!!!!!![/cyt]

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  To dopiero para, jeden z wadą wymowy bez męskiego wyglądu, druga wyzuta wszelkich zasad i moralności, bardzo sztuczna "czytaczka" Szefowie telewizji publicznej powinni liczyć sie z gustami społeczeństwa.Bardzo cenię Panią Małgorzatę Wyszyńską, jest naturalna, ładna i wiarygodna.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Hanna ma nowe nazwisko LIS ono zobowiązuje musi działać podstępnie jak przystało na lisa.Ale właściwie to zawsze była podstepna,po co taka ma prowadzić wiadomości baba bez zasad.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ciota Kraśko będzie twarzą Wiadomości ble ble ble

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Piotrek kocham cię orzen się ze mną to jest moj nr jak bedziesz chciał kiedys zadzwonic 662 859 783 kaaaaaaaaacccccccccceeeeeeeeeeeeee PPPPPPPPiiiiiiiiiiiiiooooooooootttttttttttttttrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuśśśśśśśśśśśśśśśśśś twoja na zawsze oddana Madzia prosze napisz do mnie kocham cię moj mysiu pysiu bzi bzi jak napiszesz to ci powiem co z tobą zrobie nie musisz się ba mam juz ukończone 22 lata zadzwonń a wieczorami będzie się działo sąsiedzi nie beda mogli spac a wiez mi w tych sprawach jestem niezła każdy kolega mi to mowi twoja na zawsze GORĄCA MADZIA <sex ze mną jest najlepszy> !!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Co wy widzicie w tym Kraśko a o Smoktunowicz szkoda gadac jedyny w swoim rodzaju przezytek

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  beznadziejnie nie znoszę ich i na pewno nie będe oglądala

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Sepleniący prezenter flagowego programu jedynki. A to dopiero posunięcie. W publicznej nigdy nie będzie porządnych prowadzących. Taka już właściwość tej stacji. Zgroza. I w dodatku przemądrzały a nie mądry.

 • Gość: Gość

  0

  a co mnie to obchodzi co kto prowadzi...mi osobiście to wisi na kogo patrze:)CZWARTA:) yes yes yes:):):):)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX