"Teraz albo nigdy!" i "Taniec z gwiazdami" znikną z anteny TVN-u?!

Przyszłość dwóch dobrze zapowiadających się seriali "39 i pół" i "Teraz albo nigdy" oraz "Tańca z gwiazdami", stoi pod wielkim znakiem zapytania. Władze TVN są co prawda usatysfakcjonowane wynikami oglądalności swoich trzech sztandarowych produkcji, ale poważnie zastanawiają się na tym, żeby w ich miejsce wprowadzić inne seriale i programy m.in. "Got Talent"!

 

Władze stacji TVN są właśnie w trakcie układania jesiennej ramówki. Problem w tym, że stacja planuje wprowadzić tak wiele nowych produkcji, że będzie zmuszana zrezygnować z programów i seriali, które widzowie oglądali wiosną. Jak informują wirtualnemedia.pl na antenie TVN-u pojawi się po wakacjach serial "Naznaczony" z Piotrem Adamczykiem w roli głównej oraz nowy program "Got Talent", do którego castingi rozpoczną się już w tym tygodniu.

 

 

Pewne jest również to, że w ramówce TVN-u zobaczymy drugą serię "Twarzą w twarz" oraz program "Superniania". Jak głosi plotka stacja zastanawia się również nad zrealizowaniem takich seriali jak "Generał" i "Brzydula". Problem w tym, że nie starczy im czasu antenowego.

Wciąż zastanawiamy się nad kształtem jesiennej ramówki. Pracujemy nad wieloma projektami. Lepiej jest mieć możliwość wyboru, niż narzekać na brak dobrych pomysłów - tłumaczy polarowi wirtualne media.pl Edward Miszczak.

Stacja TVN ponoć coraz poważniej zastanawia się nad zrezygnowaniem z nadawania kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" oraz seriali "Teraz albo nigdy!" oraz "39 i pół". Wszystko przez to, że ma problem z umieszczeniem ich w jesiennej ramówce!

 

Więcej o:
Komentarze (218)
"Teraz albo nigdy!" i "Taniec z gwiazdami" znikną z anteny TVN-u?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  dosyc tych wszystkich tancow - to jest juz nudne

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  usuńcie na wspólnej zostawcie Teraz albo nigdy!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  wara mi od serialu TERAZ ALBO NIGDy , jest to najlepszy serial jaki kiedykolwiek widziałem, jak go zdejmiecie to wam tego TVNa rozp.....le

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Drogi TVN-ie! Serial Teraz albo nigdy jest jedna z nielicznych inteligentnych , dobrych produkcji. Wielkim błędem byłoby niekontynuowanie go!!!!!!. Dosyć mam natomiast widowisk typu taniec z gwiazdami, taniec na lodzie , jak oni śpiewają etc. Nie powielajcie tego typu widowisk, bo one już się po prostu znudziły.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ja proponuje koniec z tancem z gwiazdami i mniej reklam ;] no i mozna by wywalic w11 albo detektywow , bo to i tak jeden czort prawie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  niech zostanie teraz albo nigdy i 39 i pół a taniec z gwiazdami to mozna zdjąc ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  taniec z gwiazdami to totalna zenada 8 edycji to wielkie przegiecie . wymyslaja "giwazdy" ktorych nikt nie zna...;/ ale teraz albo nigdy zeby zdjac z anteny>? idiotyzm totalny

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Rezygnacja z puszczania Teraz lbo nigdy bedzie ich największym błędem.!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Najważniejsze, że będzie TWT2. Reszta już trudno, ale wolałabym, żeby te programy zostały. Myślę, że ich nie wycofają

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX