Doda opluła i oblała Kabaret Moralnego Niepokoju

Dodzie najwyraźniej nie podchodzi dowcip Kabaretu Moralnego Niepokoju. Doda chlusnęła wodą w twarz i splunęła pod nogi kabareciarzy, którzy na gali "Świry 2008" trochę z niej żartowali.

 

Katarzyna Pakosińska z Kabaretu Moralnego Niepokoju w swoim felietonie dla tygodnika "Na żywo" napisała parę słów o kulisach rozdania nagród "Świry 2008".

W jednym z naszych kabaretowych skeczy pada kwestia: "Proszę pana, nie każda blondynka musi być głupia. Proszę nie sugerować się polską sceną muzyczną. To panu nic nie da." "Chyba nic nie Doda"... Czy wzbudzać to jednak powinno dziką agresję osoby inteligentnej i dowcipnej?

Właśnie nie powinno, a wzbudziło. Doda oblała wodą twarz jednego z członków kabaretu, a na bankiecie zorganizowanym po imprezie, splunęła pod nogi jeszcze innemu członkowi KMN. Jednak osoba, która została uhonorowana nagrodą dla "Świra 2008" powinna mieć większy dystans do siebie i z uśmiechem przyjmować żarty na swój temat.

 

Więcej o:
Komentarze (176)
Doda opluła i oblała Kabaret Moralnego Niepokoju
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  hehe ona może pluć ale na siebie !!!!!!!!!! kompletna szmataaaa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  ale chamica glupia;/,co za zal ona im do piet nie dorasta,pusta idiotka wypchana sianem!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  doda zastanów się nad swoim zachowaniem niemasz 10 latek:)

 • nataliaa7

  Oceniono 11 razy 9

  żal. KMN jest fajny, i ten skecz tez mi sie podobał ;) a doda niech sie schowa i przestanie wkurzać sie za byle co!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  No i cóż takiego? Jeśli rzeczywiście jest taka niby to inteligentna, to powinna mieć do siebie pewien dystans. A nawet jeśli jej się to nie spodobało, to po co od razu oblewać kogoś wodą albo opluwać? GRUBA przesada.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Ale ona jest sztywna.. I pomyśleć, że kiedyś była to moja ulubiona piosenkarka! Aż mnie mdli, jak o tym myślę :/ Tyle, że wtedy lubiłam ją za piosenki...

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  wiek 24-latki rozum 5-latki:)to jest fakt niestety

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  kabaret moralnego niepokoju jest super a doda niech sie tak nie irytuje bo to raczej nic nie da...hehe to kompletna idiotka i kto z nią trzyma niech żałuje sorki ale ona mi nigdy nie pasi te jej cytaty "królowa tylko jedna"-hehe i myśli o sobie to dobre zal mi jej myśli że jest intelektualistka HIHIihihihih

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Dode stać na wszystko. jej zachowanie jest niedopuszczalne!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX