Jarek Jakimowicz pokonał Jolę Rutowicz!

Uczestnicy piątej edycji "Big Brothera" spędzili w domu pełnym kamer i mikrofonów zaledwie miesiąc. Przez ten czas widzowie w głosowaniach telefonicznych mieli wyłonić zwycięzcę, który otrzyma dwa zegarki o łącznej wartości 50 tysięcy złotych. W finale Jola Rutowicz została pokonana przez Jarka Jakimowicza. Choć Jola przegrała, nie wyszła nie studia bez nagrody. Co dostała Rutowicz?

 

Finalistami 5 edycji "Big Brothera" zostali Jola Rutowicz, Jarek Jakimowicz i Angela Kolcowa. Ta ostatnia dostała z całej trójki najmniej głosów telewidzów, dlatego szybko pożegnała się z marzeniami o głównej wygranej. Jarek i Jola przeżyli bardzo stresujacy wieczór, ponieważ wyniki głosowania telewidzów ciągle się zmieniały, a różnica pomiędzy finalistami była minimalna. Ostatecznie to Jarek wygrał, a Jola musiała pogodzić się z tym, że nie będzie pierwszą osobą, która wygra dwie edycji "BB" pod rząd.

 

 

Jakimowicz po odebraniu nagrody zauważył, że tak naprawdę na wiele lat usunął się w cień i dlatego jest zaskoczony tym, iż ma jeszcze fanów! Przed ogłoszeniem werdyktu publiczności, Jarek obierał, że jeden z zegarków odda Joli. Jak powiedział, tak też zrobił. Jola dostała od Jarka zegarek o wartości 25 tysięcy złotych! Ten to ma gest!

Więcej o:
Komentarze (79)
Jarek Jakimowicz pokonał Jolę Rutowicz!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pantercia

  Oceniono 2 razy 2

  Po pierwsze to bardzo sie ciesze ze wygrał Jarek :)Wszyscy niesłusznie obrócili sie przeciwko niemu... Po drugie co do tego zegarka to dziwie sie że Jola go przyjęła..Myśle ze gdyby nie była prostaczką to by tego nie zrobiła...To była jego nagroda...Widzowie chcieli zeby to on wygrał...Prawda jest taka że gdyby ona wygrała wszystko by zagarnęła...bo jest pazerna... !!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Brawo Jarek!!! Uwielbiam Jolkę ale tym razem trzymałam kciuki żeby wygrał Jarek. Dlaczego? Z wielu względów. W BB-VIP znalazła się zbieranina typów spod ciemnej gwiazdy, Jola i Jakimowicz. Szumowiny odpadły szybciutko (nie wliczam w grono szumowin Kasi Nowej - szacun za zachowanie po programie). Cieszę się więc, że właśnie Jarek i Jola doszli razem do finału. Kto inny miałby taką klasę jak Jarek i podzielił się nagrodą, od której musi odprowadzić podatek? Jarek to inteligentny facet i, jak się okazało, gentelman. Czapki z głów ludzie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jolcia bez Ciebie niema śmiechu :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  mi to obojetneeeeeeeeeeee

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Gratulacje dla Jarka,super z niego koleś!Tylko on był szczery i prawdziwy w tym programie dlatego wygrał.Jolka swoje już wygrała,a to że lubi pluszaki to nie znaczy że jest walnięta,po prostu ma coś z dziecka jak każdy.Gulczas to też spoko koleś,podając rękę Jarkowi pokazał wielką klasę,niestety Najman pokazal zero kultury,jest beznadziejny. JAREK UWIELBIAM CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Jarek Jakimowicz podzielił się prezentem ,ale wiem na sto procent że Jola Rutowicz gdyby wygrała edycję nie podzieliła by się z nikim bo u Joli niema dzielenia się .Jest dziewczyna ze wsi ale mądra na swój sposób,jak ona wygląda

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Jarek !! Po co Ty w ogóle się wdawałeś w dyskucję z tą Jolą? Nie lepiej było oddać zegarek gdzieś w słusznej sprawie? A tak widać w to jej było graj - drapła i nawet jej głupio nie było, że śmie rękę wyciągnąć, to jest pazerna dziewucha na kasę i mydli oczy tymi hasłami: "pozdrawiam fanów, pozdrawiam fanów", a tak naprawdę liczy, że na tych nieświadomych, naiwnych ludziach zbije kasiorę, jakiej by w Anglii nie zarobiła ! I niech nie opowiada takich bzdur, że tak naprawdę to ona wygrała itd - to były jej pobożne, ukryte życzenia - widać, że się nie może dziewczyna z porażką pogodzić. Jola ewidentnie tego nie może strawić, ale cóż - wygrał Jarek i niech nie szydzi, że i tak dał jej droższy zegarek ! Bo powinna mu za to podziękować, a nie opluwać go tak. Jak ktoś oglądał chociaż raz big brothera, to widział jak ona buntuje przed nominacjami uczestników, żeby któryś się zdenewował, pokazał jakieś emocje negatywne, żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną, jak obgadywała za plecami współmieszkańców, pindrzyła przed kamerami i zagłuszała innych uczestników, żeby tylko o niej było głośno itd.
  JOLA JEST DO BANI i NIECH NIE BĘDZIE TAKA PEWNA SIEBIE, ŻE WSZYSTKO KRĘCI SIĘ PRZY NIEJ, BO JUŻ RAZ SIĘ PRZELICZYŁA

 • Gość: Gość

  0

  wkońcu Ktoś zobaczył że ktos jest lepszy od tego konia Jolantyy..która nawet dobrze neipotrafi mówić...Koń..uuu

 • Gość: Gość

  0

  jola...piekna ale pzegrała<koszmar>>:)<beksa> kc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX