Doda chora i zła: Igor umyj tyłek!

Program "Gwiazdy tańczą na lodzie" jest bez Dody jak Sejm bez Andrzeja Leppera. Czwarty odcinek show Dwójki był niesamowicie nudny, właśnie z powodu nieobecności piosenkarki. Różowa królowa zachorowała i w fotelu jurora zastąpił ją Rafał Mroczek. Doda była obecna jednak duchem i przez telefon zarzuciła Kryszyłowiczowi, że nie myje tyłka.

 

Doda to potrafi komuś przygadać! We wczorajszym odcinku show "największa polska gwiazda" była jurorem przez telefon. Gdy Igor Kryszyłowicz postanowił wykorzystać jej nieobecność i wpakował się na tron Dody, dodając przy tym złośliwie:

Doda na pewno mi wybaczy. Ona ma przecież tyle dystansu do siebie.

Doda, jak to Doda, natychmiast się odgryzła.

Halo, czy mnie słychać? Proszę, żeby Igor umył tyłek, zanim usiądzie na moim tronie! Igor, nie bądź taki nadęty, bo wyglądasz jak indor.

 

 

A poza tym dość nudnawo. Zmiana partnera wyszła też na dobre Anecie Florczyk, która nie potrafiła dojść do porozumienia z łyżwiarzem Marcinem Czajką. Teraz u boku Macieja Lewandowskiego, Aneta w błyskawicznym tempie zaczęła rozwijać swoje umiejętności taneczne. W tej parze to Aneta robi podnoszenia!

 

Robert Rozmus i jego partnerka Agnieszka zostali pochwaleni za piruet parowy, a Marcin Krawczyk za jeżdżenie po krawędziach i to w rytmie. Jak zwykle nieźle zaprezentowała się Ola Szwed oraz Tomasz Ivan, który wykonał piruet w powietrzu. Z kolei Weronika Książkiewicz nie nadążała za swoim partnerem i wykonała słabą kombinację kroków, ale i tak dostała wysokie noty od jury i dużo smsów od widzów.

 

Z programu odpadli Robert Rozmus i Agnieszka Dulej-Urbańska!

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (84)
Doda chora i zła: Igor umyj tyłek!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  hahahaha bardzo dobrze Dodzia powiedziała,dobra jest!Mi sie podoba to co mówi,bo mówi to co mysli yeah!Pozdro dla Niej!Nie ma takiej drugiej,byłaby lipa wtedy.A jak juz dochodzi do koncertów albo innych rzeczy zwiazanych z Dodą to wtedy Wam ślina cieknie na koncertach i w piski wpadacie i tacy tu fałszywi ludzie są,najpierw narzekają,a pozniej sie ciesza...zal.pl Doda is the best!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  ten program bez Dodusia byl nudny....

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Idiotka z tej doddzi......................'

  :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Doda jest najlepsza i naprawde ten program bez niej jest kompletną nudą!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  hehe niezle mu dowalila z tym tylkiem, jak moza kumpela dla takiego natrętnego goscia co ja wyzywal od lezbijek. wykszyczala na caly korytasz ze lepiej lezba niz prawiczkiem xDD zalamal sie chlopak.. ;]

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  juz nie macie o czym pisac moi co z tegoo ze coss tam sobiee powiedziałaa co myslałaa czy zee zachorowałaaa nalezy zyczyc powrotu do zdrowiaa i tyle a nie podniecac sie tym i tam tym!

 • Gość: Gość

  0

  Wiecie co? wedłóg mnie nie trzeba Dody zaraz przezywać "porąbańcem, durniem itp.". to prawda, czasem odgryzie się dosyć surowo ale to przecież jej charakter i tego nie zmienisz.

 • Gość: Gość

  0

  Moim zdaniem doda slusznie robi!!!!!!! I love Doooooda :D

 • Gość: Gość

  0

  a wlasnie ze Doda umie spiewac no i przygadac oczywiscie tez:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX