"Podróże z żartem" - znikną z anteny!

Krzysztof Skiba przestanie być gwiazdą TVP2? Szefostwo stacji zastanawia się nad przyszłością programu, który prowadzi z Beatą Pawlikowską - "Podróże z żartem"! To nie koniec pożegnań z gwiazdami TVP2.

 

Władze TVP2 zmartwione są coraz gorszymi wynikami oglądalności swoich najważniejszych programów. W zeszłym roku program "Duże dzieci" - program z Wojciechem Mannem - przyciągał przed telewizory 4 miliony Polaków. Teraz talk-show ogląda zaledwie 2 miliony osób.

O tym, że program znika z anteny dowiedziałem się, jak zwykle, z prywatnej rozmowy w telewizji. Ostatni odcinek nagraliśmy kilka tygodni temu. Terminów nagrań kolejnych programów nie ma - powiedział "Dziennikowi" Wojciech Mann.

Ważą się też losy programu "Podróże z żartem", którego wyniki oglądalności również nie spełniają oczekiwań szefostwa Dwójki. Skąd takie zmiany? TVP2 chce tak jak TVN zacząć inwestować w sprawdzone za granicą programy rozrywkowe. Niedawno pojawił się program "Tak to leciało", który jest polską wersją show "Don't forget the lyrics". Jesienią na antenie Dwójki ma pojawić się francuskie reality show "Fort Boyard".

Więcej o:
Komentarze (26)
"Podróże z żartem" - znikną z anteny!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  świetny program,wielka szkoda

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Nie to jest bardzo fajny program!!!!

 • Gość: Gość

  0

  szkoda "Podrózy z żartem". Konwencja programu jest ok ale trzeba by go lekko podrasować i zmienić godziny nadawania. Skiby nie szkoda. "Duże dzieci" już się zestarzały - każdy pogram na jedno kopyto

 • Gość: Gość

  0

  oglądalam raz te jak to lecialo, nawet spoko jest xdd

 • Gość: Gość

  0

  Szkoda.że dopiero.

 • Gość: Gość

  0

  tylko 2 miliony osób.. straszne
  niektóre programy w stacjach prywatnych marzą o takim wyniku.

 • Gość: Gość

  0

  a ja go luubie ;) jest super w tym co robi ;*** muuuahh

 • Gość: Gość

  0

  ten program ,,jak to lecialo,, to chyba tez niedlugo zniknie z anteny bo to jest tak glupi program ze tego sie nie da ogladac, wierzcie mi ogladalam kawalek i przestawilam na inny kanal bo taki byl glupi program !

 • tiko

  0

  Skiba robił z siebie durnia...:P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX