Cichopek i Hakiel nie chcą mieć dzieci!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie planują w najbliższym czasie starać się o dziecko. Para nie ma teraz głowy do wychowywania potomka, ponieważ zajmuje się pomnażaniem swoich pieniędzy. Jak im idzie? Doskonale! Para kupiła niedawno luksusowy dom warty 1,5 miliona złotych, który ma zamiar sprzedać i oczywiście zarobić na tej inwestycji.

 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są najbardziej medialną parą w show-biznesie. Potrafią umiejętnie wykorzystać popularność zdobytą w różnych programach rozrywkowych, do wypromowania np. swojej szkoły tańca. Są młodzi, mają mnóstwo pomysłów, dlatego inwestują w swoją przyszłość.

 

 

Kasia i Marcin kupili parę miesięcy temu ponad 200-metrowy dom, położony na warszawskim Wilanowie. Prasa rozpisywała się wtedy o planach macierzyńskich Kasi. W końcu taki dom, jest wprost idealny dla pary z dzieckiem. Problem w tym, że Marcin i Kasia nie zamierzają w tym domu mieszkać, tylko planują na nim zarobić.

Nawet nie planujemy go urządzać. Nie mamy potrzeby w nim mieszkać. Jeszcze nie odebraliśmy kluczy, ale zrobimy to w tym roku. Jeżeli da się sprzedać dom z zyskiem, zrobimy to (...) Mieszkamy na razie w naszych 52 metrach na Sadybie. Dla nas, jeśli jesteśmy tylko we dwoje z psem, to wystarczy. Nie planujemy przeprowadzki. Tu jest nasz azyl tylko we dwoje! - powiedział Marcin "SE".

Jak to tylko we dwoje? A pies to co?:).

Więcej o:
Komentarze (37)
Cichopek i Hakiel nie chcą mieć dzieci!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Gość Gość Gość Gość Gość Gość. Dzieci przynosi bocian i zostawia je w kapuście. Oni muszą posadzić kapustę, a jak kapusta urośnie muszą wynająć bociana. Ale bocian nie pracuje społecznie. Muszą mu zapłacić. Bocian bierze 40 złotych od kilometra. Najbliższe dzieci są na Antarktydzie - to są dzieci pingwinów. Będzie bardzo drogo, ale warto.

 • karolka

  Oceniono 1 raz 1

  buheh i co ze byli w sklepie dla niemowlaków może szli do jakiś znajomych gdzie się dziecko urodzilo i musieli dziecku coś kupić sensacja a jak by byli sklepie spożywczym to też byście takie sensacje robili <lol2> dosłownie

 • Gość: Gość

  0

  [cyt=Gość]Fascynujące. Masz kasę to wiecznie mało...A ja z narzeczonym próbujemy nazbierać na studia, na remont dachu i na ślub. Ci co mają warunki by mieć dziecko, nie chcą. A Ci co bardzo tego chcą, a ja pragnę tego bardzo, nie mogą. Innymi słowy: NIENAWIDZĘ TEGO KRAJU!! [/cyt]To będziecie spać na dachu ?

 • Gość: Gość

  0

  To coś co się potocznie nazywa uśmiechem, a u Hakiela nie wiadomo czym jest wygląda u niego jak w Batmanie u Jokera. Człowiekowi się w końcu twarz rozerwie.

 • Gość: Gość

  0

  Oni są klupnięci. Ona niby sex bomba?? Hahaha

 • Gość: Gość

  0

  a czemu nie . chcą . mieć .. dzieci .. ??

 • Gość: Gość

  0

  ale czemu nie chca dzieći .. ?? ;/ .. ??
  zobaczą /. pote m m ..

 • Gość: Gość

  0

  Pan Hakiel jest bardzo odrażający z tą swoją dziwną szczęką.Nie da się z tym coś zrobić? Jak można takiego całować???

 • Gość: Gość

  0

  łoł..
  o lolxd
  ja juz nie moge.xdd

  co za ludzie.xdd

  bez dzieci.??
  a może nie moga miec.xdd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX