Doda naprawdę ma 156 IQ

Trzy lata temu jeden z dzienników napisał, że Doda ma ponadprzeciętną inteligencję i należy do stowarzyszenia Mensa Polska. Wtedy mało kto wierzył, że jest to prawda, ale Doda przekonywała w wywiadach, że rzeczywiście ma aż 156 IQ. Onet dotarł do dokumentu, który potwierdza słowa piosenkarki!


W 2004 roku wschodząca gwiazda polskiej muzyki - Dorota Rabczewska wzięła udział w teście na inteligencję. Przez wiele miesięcy prasa rozpisywała się o znakomitym wyniku Dody oraz o jej spotkaniach z innymi członkami stowarzyszenia najinteligentniejszych Polaków. Onet dotarł do specjalnego dokumentu, które wydało Stowarzyszenie.

Mensa Polska zaświadcza, że: Pani Dorota Rabczewska, ur. 15.02.1984 r., uzyskała wynik testu inteligencji 156 IQ w skali Cattela, którą to wartość uzyskuje 1 proc. populacji. Wynik ten kwalifikuje do wstąpienia do Stowarzyszenia Mensa Polska.

Gdy czytaliśmy ten dokument, przypomniały nam się słowa Mary McCarthy, która powiedziała, że kobiety są inteligentniejsze od mężczyzn, ale najwięcej rozumu muszą zużywać na to, by ukryć ten fakt.

Więcej o:
Komentarze (120)
Doda naprawdę ma 156 IQ
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 14

  Quentin Tarantino ma 160.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  a co wy mysleliscie,ze to pusta lala-ona wie co robi...

 • Gość: Gość

  Oceniono 55 razy 7

  doda jest gejem

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 6

  Mądrzy i inteligentni ludzie zawsze robią z siebie głupków.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  nie lubie dody jako piosenkarki jej piosenki sa beznadziejne ale rzeczywiscie riposty ma ciete i potrafi szybko wybrnac z kazdej sytuacji ciętym slowem, a jesli ocenianie czyjejs inteligencji sprowadza sie do oceny jej ciuchow i sposobu bycia to gratuluje konserwtywnych i zasciankowych pogladow!

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 4

  ja uzyskalem wynik 131. to dużo?

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  No i co z tego, jak z chamstwa i prostactwa się nie wyleczy

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 3

  Niedowiarki...Trzeba być inteligentnym, żeby mieć na siebie niebanalny pomysł i nagrać więcej niż jedną piosenkę, która się dobrze sprzeda...

 • solaris_

  Oceniono 10 razy 2

  Lem miał 185 - Doda się chowa ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX