Karolak do Górniak: walnij sobie setkę!

Tomek Karolak to prawdziwy "wujek dobra rada". Gdy aktor pojawił się na publiczności programu "Jak oni śpiewają" i usłyszał krytyczne oceny jury na temat wykonania przez Monikę Dryl piosenki "Believe" Cher, stwierdził, że Górniak i Zapendowska powinny wypić przed programem kieliszek wódki!

 

Tomasz Karolak uważa, że jury programu jest masakryczne. Aktor wierzy jednak w to, że Edyta Górniak i Ela Zapendowska będą dobrze gadać, gdy napiją się trochę wódki. Koleżanka Tomka, Monika Dryl dotychczas uchodziła za faworytkę show, ale w ostatnim odcinku dostała wyjątkowo słabe noty. Karolak chcąc odwrócić uwagę widzów od słów jury, opowiadał o swoich próbach poderwania Moniki.

Kilkakrotnie próbowałem zaciągnąć Monikę do łóżka, ale nie udało się - powiedział Tomek.

Oto jak śpiewa Monika:

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (45)
Karolak do Górniak: walnij sobie setkę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ej zamknijcie się... mówicie do gościa że jest prostak a na pewno 10 razy bardziej z was by się prostaków zrobiło... Gostek sobie zażartował a wy przeżywacie jak mrówka okres !!!

 • Gość: Gość

  0

  Ten facet jest po prostu żle wychowany - a takie typy promuje nasza TVP

 • Gość: Gość

  0

  39 i pół jest spoko xD sssssssssssuuuuuuuuuuuuupppppppppppeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr

 • Gość: Gość

  0

  Do gościa który stwierdził że wyje jak krowa:
  Weź człowieku zastanów sie do czego twój mózg mogłby sie przydać bo na pewno myslenie mu nie służy.A apropos tej piosenki to właśnie była ona z pierwszego odcinka 3 serii JoŚ i Monika Dryl dostała wtedy same szóstki,więc jak krowa możesz tylko ty "wyć",i do twojej wiadomosci:krowa muczy,wilk wyje.

 • Gość: Gość

  0

  może ktoś mi wytłumaczy bo nie rozumiem "Gdy aktor pojawił się na publiczności..." jak można pojawić sie na publiczności . Redaktorzy, dziennikarze więcej języka polskiego, a nie wyrażeń potocznych

 • Gość: Gość

  0

  "lepiej by było dla ciebie kolezko żebyś mówił prawdę..."
  "...nie miał kół, ktoś nam koła zayebał.."
  i wiele wiele innych humorystycznych gagów z filmów akcji ;D polskiego kina :)

 • syla

  0

  gosc to jest zazwyczaj dkla kobiet a nie dla meznzczyzn hehedebilem jestes !!!!!!! a karolak w tym to nie miles racji bo monika zele tedy spiewala !!!!!!1 brzydkooo

 • Gość: Gość

  0

  "pojawił się na publiczności"..? a co to znaczy....?

 • Gość: Gość

  0

  Powiedział to co myśli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX