Natasza Urbańska: wiem, że ludzie mnie nie lubią

MD/Forum

Porażające wyznanie Nataszy Urbańskiej...

 

Natasza Urbańska nie należy do najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Czego by się nie dotknęła spotyka się z ostrą ironią widzów - czytamy w "Rewii".

"Przebojową noc" z Nataszą w głównej roli okrzyknęli największą telewizyjną klapą minionego roku, reklamę szamponu - marketingowym oszustwem ("włosy akurat nie są mocna stroną Nataszy"), udział w konkursie Eurowizji - żałosną promocją.

Okazuje się, że Natasza nie zaskarbiła sobie sympatii kolegów z tzw. branży. Oto co na jej temat ma do powiedzenia Edyta Herbuś - koleżanka z show "Jak oni śpiewają".

Natasza nie dała się bliżej poznać. Nie wiem czy jest ktoś, komu się to udało. Zawsze była zamknięta w sobie i cały czas wisiała na telefonie. Mogę o niej powiedzieć, że pięknie wygląda i pięknie śpiewa, ale nic więcej.

Natasza - nieśmiała i zamknięta w sobie - to jeden tzw. aspekt sprawy. Natasza "ta, która rozbiła małżeństwo" - to ten drugi.

Choć są już razem dziesięć lat, przyjaciele byłej żony Józefowicza nie mogą wybaczyć Nataszy krzywdy jaką wyrządziła całej rodzinie. - Nikt już dzisiaj nie pamięta, jak Danusia rzuciła dla Janusza taniec, aby zająć się domem i dziećmi. A wróżono jej wielką karierę. Teraz jest instruktorką fitness - mówi znajoma byłej żony Józefowicza.

Co na to Urbańska?

Zdaję sobie sprawę, że ludzie mnie nie lubią.

 

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (1524)
Natasza Urbańska: wiem, że ludzie mnie nie lubią
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  JESTEŚ ŁADNA

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  hmm...mysle, ze jej nie lubia, bo jest piekna, wysportowana i utalentowana- czyli ideal kobiety!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  a ja ja lubię ma talent i jest sexi :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Bo wszyscy jej zazdrościcie! Jest świetną wokalistką i tancerką i chyba to liczy się najbardziej!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  jak można nie lubić kogoś kogo się nie zna??

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  A ja Ją bardzo lubię. Nie ona jedna ma taką sytuację, ale innych się nie czepiacie.Jest to dziewczyna ładna, zgrabna i zdolna, czego Jej zazdrościcie. A włodarczyk nigdy Jej nie prześcignie, żeby "pękła" bo cóż to za gwiazda! (Piróg też jej nie pomoże, bo jest za słaby, umie tylko podżegać i na tym bazuje}.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  natasza jestes wspaniala , ato zwykla zazdrosc,ktora jak zwykle niszczy wszystko co jest po drodze,badz dzielna i nie dawaj sie ,bo wiele jest piosenkarek ,ale niech sie chowaja

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  JA JĄ UWIELBIAM I NA ZAWSZE POZOSTANE JEJ FANKA..

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  lubie cię bardzo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane