Piotr Rubik się żeni!

Piotr Rubik i Agata Paskudzka w czerwcu wezmą ślub! Informacja jest pewna, ponieważ przekazał ją sam kompozytor na łamach dzisiejszego "Faktu". Przy okazji Piotr zdradził parę szczegółów dotyczących tej wyjątkowej uroczystości. Będzie huczne wesele?

 

Wbrew plotkom Piotr Rubik nie odkłada ślubu z Agatą Paskudzką. Kompozytora rzeczywiście czeka w tym roku dużo pracy, ale pomiędzy obowiązkami zawodowymi znajdzie czas na to, żeby poślubić w końcu swoją młodziutką narzeczoną. Piotr przekonuje, że uroczystość będzie skromna (zaproszenia dostanie jakieś 100 osób) i odbędzie się w Polsce.

A co z suknią ślubną?

Kreacja dla Agaty jest już szykowana. Zaprojektuje ją polski projektant. Dostaliśmy już aż kilka ciekawych propozycji. Dlatego jeszcze się zastanawiamy, kto uszyje suknię - zdradził "Faktowi" Piotr.

 

 

Przypominamy, że już 7 marca będziecie mogli kupić w sklepach muzycznych nową płytę Rubika. Po wydaniu krążka Piotr wyruszy ze swoimi solistami w trasę koncertową po Polsce, USA i Kanadzie. Po powrocie będzie komponował muzykę do dwóch amerykańskich produkcji filmowych.

 

 

A my czekamy na ślub. To dopiero będzie wydarzenie!

Więcej o:
Komentarze (78)
Piotr Rubik się żeni!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ja uważam ze sie kochają.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Superrr , wszystkiego naj naj naj.......

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Tą plotkę jusz dawno widziałam ale to fajnie,że się ożenią życzę im szczęśliwego małżeństwa i dużo miłości. :-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  dlacego ona niema sukni

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ONA JEST BARDZO BRZYDKA I NIE DLA CIEBIE

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  my dziołchy ze ślonska tego nie popieromy! nie wiamy co łona widzi w tim murzinie bo my ino same falty! ta muzika idzie wyczimać ale ta gymba- dej sie siana pejter! buziole w te łopalone pysiole :* :*

 • Gość: Gość

  0

  Ludzie kochani dlaczego jest w was tyle bezinteresownej nienawisci,hamstwa, obelg pod adresem obojga?Czy trawi wasze dusze perspektywa szczescia,sukcesu i dobrobytu tej pary?NARZECZENI zycze wszelkiej pomyslnosci i szczescia !!!

 • Gość: Gość

  0

  DLA CZEGO SIE ZNIA ZENISZ NIE JEST TEGO GODNA

 • Gość: Gość

  0

  Taka duża róznica wieku nie jest zbyt dobra na dłuższy dystans .Wiem coś o tym z własnego doświadczenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX