Paweł Małaszyński zrobi karierę za granicą?

Paweł Małaszyński wrócił niedawno ze Słowacji, gdzie uczestniczył w zdjęciach do filmu "Latający Cyprian". Już pod koniec tego tygodnia Paweł wyjedzie razem z ekipą filmu Andrzeja Wajdy "Katyń" do Los Angeles na uroczystą galę rozdania Oskarów. Czy przystojniaczek znad Wisły oczaruje amerykańskich filmowców?

 

Paweł Małaszyński w ciągu ostatnich paru lat zrobił oszałamiającą karierę w telewizji i kinie. Niesamowity wzrost popularności Pawła nie pogorszył w żadnym stopniu jego relacji z żoną i synem. Aktor w wywiadzie dla "Gali" powiedział, że jego najważniejszą rolą życiową jest bycie głową rodziny.

Udało nam się z Joasią stworzyć własne miejsce na ziemi. Możemy na sobie polegać i razem idziemy przez te burze porażek czy sukcesów (...) Jako mąż i ojciec jestem spełniony, choć pewnie życie mnie jeszcze zaskoczy. Jeśli chodzi o pracę, to mam nadzieję, że ta najważniejsza rola jest jeszcze przede mną.

 

 

Paweł dostaje mnóstwo propozycji filmowych ale z powodu braku czasu nie jest w stanie każdej przyjąć. Na łamach magazynu przekonywał, że nigdy nie bierze ról pod publikę.

Wiele osób twierdzi, że moje dążenie do perfekcjonizmu zaprowadzi mnie w ślepą uliczkę. Że mnie wykończy. I innych też. Ja jednak inaczej nie potrafię. Mam tyle samo zwolenników i wrogów, a może nawet więcej tych drugich. Nie zaprzątam sobie tym głowy. W każdej produkcji daję z siebie wszystko.

Mamy nadzieje, że trakcie gali rozdania Oskarów, ktoś z amerykańskiej branży filmowej zauważy tego przystojniaka z Polski.

Więcej o:
Komentarze (39)
Paweł Małaszyński zrobi karierę za granicą?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ej ty LOLO ! JESLI NIE LUBISZ Pawla to po co piszesz takie rzeczy co??;> Masz prawo lubic kogo chcesz!? A Pawel Malaszynski to swietny aktor, przystojny , utalentowany i madry! Ja tam go lubie i zycze mu powodzenia ! ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  on jest ŚLICZNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAM !! ;*;*

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  jesteś super życzę powodzenia

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Pawodzenia Pawełku i życze szczescia :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  jest cudowny ciasteczko!!!!!!!!!!!! pewnie ze ich oczaruje:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ojj na pewno ;)) to mój pawełek i jest zdolny i mu się na pewno uda ;)) ale nie zapomnij o nas skarbieee!! :)) :*

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  a ja Cię lubię i nie życzę powodzenia zostań w Polsce;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Utalentowany, przystojny i bardzo sympatyczny człowiek. Ale niestety nie ma lekko... Ta polska zazdrość i zawiść daje mu w kość.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  powodzenia :p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX