Terrazzino zagra w serialu "Samo życie"!

Przygoda Stefano Terrazzino z programem "Taniec z gwiazdami" dobiegła końca. Przystojny Włoch zrezygnował z udziału w kolejnej edycji show, ale nie oznaczy to, że zniknie z telewizji. Tancerz już wkrótce zadebiutuje na małym ekranie w serialu Polsatu "Samo życie".

 

Serial "Samo życie", który stacja Polsat emituje już od 6 lat, nie cieszy się ostatnio dużą oglądalnością. Producenci serialu chcą to zmienić i dlatego postanowili odświeżyć ekipę. Parę miesięcy temu do grona aktorów dołączył Peter Lucas. Już wkrótce w serialu zagra też Stefano Terrazzino!

Rola dla Stefano jest w trakcie pisania. Została wymyślona specjalnie dla niego. Jaką postać on zagra, to na razie musi pozostać tajemnicą. Ale na jej rozwikłanie nie trzeba będzie długo czekać - powiedziała "Twojemu Imperium" producentka serialu.

Odcinek w którym zadebiutuje Terrazzino zostanie wyemitowany przez Polsat już w marcu.

Więcej o:
Komentarze (38)
Terrazzino zagra w serialu "Samo życie"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 • taszenka

  0

  Wlosi to kochliwy narod......a on jest jak cukiereczek......ale najlepsi sa nasi chlopcy.....

 • Gość: Gość

  0

  Stefano jest naprawde słodki chciałabym mieć taką drugą połowe przy sobie,to dla mnie nieosiągalne ale pomarzyć sobie moge.Bardzo lubie tańczyć,chciałabym mieć takiego nauczyciela ale co poradzić,jestem tylko zwyczajną dziewczyną i moge tylko zacząć ogl. Samo Życie BUZKA()dla ciebie SteFano :)))

 • Gość: Gość

  0

  nawet jeżeli nie jest aktorem to napewno nie zagra gorzej niż bracia Mroczek .Czy Peter Lucas jeszcze się pokaże,bo dawno go nie było a szkoda. Bardzo go lubię.

 • Gość: Gość

  0

  nawet jeżeli nie jest aktorem to napewno nie zagra gorzej niż bracia Mroczek .Czy Peter Lucas jeszcze się pojaże,bo dawno go nie było a szkoda. Bardzo go lubię.

 • Gość: Gość

  0

  SUPERLANDZKO!!!!!!!!!będzie co oglądać uwielbiam go

 • Gość: Gość

  0

  wiecie kto był trzynastym uczestnikiem w jak oni spiewaja

 • Gość: Gość

  0

  SUPER !!

 • Gość: Gość

  0

  uwielbiam stefano i zaczne ogladac ten beznadziejny serial tylko dla niego ehhe no nie dla niego dla moich oczków heheeh

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX