Pazura chce się ożenić z małolatą?

Związek Czarka Pazury i 20-letniej Edyty Zając nigdy nie był przez środowisko filmowe traktowany poważnie. Większość osób twierdziła, że aktor przeżywa kryzys wieku średniego i potrzebuje atrakcyjnej nastolatki, żeby poczuć się przy niej młodziej. Jak się jednak okazuje uczucie, które połączyło Czarka i Edytę jest silniejsze niż wszyscy się spodziewali.

 

Cezary Pazura szybko otrząsnął się po rozwodzie z Weroniką. Aktor ma już na swoim koncie parę przelotnych znajomości i jeden poważny związek - z Edytą Zając. Dwudziestoletnia Miss Małopolski do tego stopnia rozkochała w sobie aktorka, że zaproponował jej nawet wspólne zamieszkanie. Krążą plotki, że para marzy o ślubie i dzieciach. Tylko czy dziewczyna, która jest dwa lata starsza od córki Czarka, to odpowiednia kandydatka na jego przyszłą żonę?

To bardzo spokojna i poważna, jak na swój wiek, młoda kobieta. Doskonale wie, czego chce od życia i trzyma się tego. Psychicznie dałabym jej 27, 28 lat. Studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim, pochodzi z dobrej rodziny. Umie zajmować się domem i opiekować mężczyzną - powiedziała "Twojemu Imperium" znajoma Edyty.
Więcej o:
Komentarze (154)
Pazura chce się ożenić z małolatą?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  to prosta dziewczyna, z prostej rodziny. Jest czwartym dzieckiem Krystyny i Józefa. mama Edyty sprzatała w Przedszkolu nr 46 w Krakowie- Nowej Hucie, Os. na Skarpie 46. Mieszkają na Os. Piastów w Nowej Hucie. Znam ją od dziecka, jest trochę zarozumiała. Pracowałam z matką przez wiele lat, chodziła Edyta do naszego przedszkola ( nr 46 ).

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Edyto! powiedziałaś "zawsze będziemy razem". Tak się tylko wydaje w danej chwili. Weronika też tak myślała.Jestem pewna że za kilka lat już będzie po was.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Doskonale rozumiem. Między mną i moim mężem jest 22 lata różnicy wieku i jesteśmy bardzo zgodnym i udanym małżeństwem. To nie kwestia wieku, tylko porozumienia dusz i ciał.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  "małolata"? "nastolatka"?
  Sami piszecie, że ma 20 lat.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Tak pozatym to heloo!!! Co wy macie do pazury??!!! Niech sie zeni z kim chce i was to powinno nie interesowac!!! Jego zycie jego sprawa..!!!! I w dupie was mam!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  i to jest sedno kretyństwa Polaków:
  Umie zajmować się domem i opiekować mężczyzną.

  No kobieta idealna!!! żałosne

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Od kiedy 20-latka to "nastolatka" ???
  Wy musicie coś mieć wspólnego z "super expressem", oni też z byle czego potrafią zrobić szum.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Za parę lat to ONA wymieni jego na młodszy model

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  "Małolata" w tytule tekstu to idiotyzm. Przecież panna ma 20 lat i jest pełnoletnia. Owszem, różnica wieku z Czarkiem jest gigantyczna, ale określenia "małolata" sugeruje jakąś nastoletnią lolitkę, a tak nie jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX