Córka lidera Lady Pank w "Jak oni śpiewają"!

Przygotowania do trzeciej edycji show "Jak Oni śpiewają" idą pełną parą. Dziś "SE" ujawnił - jak twierdzi - oficjalną listę uczestników show Polsatu. Znalazła się na niej seksowna córka Jana Borysewicza - gitarzysty Lady Pank - Joanna!

 

Plotek jest szczęśliwy, że piękna córka gitarzysty Lady Pank zaśpiewa w show Polsatu. Tymbardziej, że jeszcze nie mieliśmy szansy usłyszec jak śpiewa, wiemy tylko że obiektyw ją kocha, tak jak to było podczas sesji do jednego z numerów "CKM".

 

 

Naszym zdaniem lista uczestników nowej edycji show Polsatu - nie rzuca na kolana. Najpopularniejszymi osobami z tego grona są: Grażyna Szapołowska, Przemek Cypryański i Olga Bończyk. Cała reszta to raczej gwiazdy drugiej, a nawet trzeciej ligi, czyli jak już Plotek donosił - Joanna Kurowska, Aneta Zając, Anna Janocha, Wojciech Medyński, Dariusz Kordek, Kacper Kuszewski, Tomek Bednarek, Joanna Borysewicz. Ta ostatnia to córka lidera Lady Pank - Janka Borysewicza. Asia znana jest nie tylko z nazwiska, ale też z udziału w rozbieranych sesjach w pismach dla mężczyzn.

 


Na liście opublikowanej przez "SE" brakuje jeszcze dwóch nazwisk, które mają być ujawnione dopiero w poniedziałek. Polsat szykuje ponoć dla fanów programu - prawdziwą niespodziankę. Oby były to wielkie nazwiska!

 

Więcej o:
Komentarze (74)
Córka lidera Lady Pank w "Jak oni śpiewają"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  ALE WY LUDZIE JESTEŚCIE ZLOŚLIWI -PIĘKNA KOBIETA I SZLAK WAS TRAFIA !!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  z tego co wiem to ta pannica nie ma zbyt dobrej opini. caly wroclaw ja ponoc dymal.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  prostytutka

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  ONA BYŁA W PROGRAMIE BAR POPIŁA ROZBIŁA SAMOCHÓD KOLEŻANCE A POTEM NIE CHCIAŁA PŁACIĆ ZA REMONT I SPRAWA TRAFIŁA DO SĄDU JEŚLI DOBRZE PAMIĘTAM TO NIE ZŁE ZIÓŁKO Z TEJ JOANNY

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  przeciez asia to zwykla dziwka

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  to chyba jakas pomylka.na tych fotkach to nie ona :) ale plama

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  moze i ladna ale to wstyd dla ojca gdy corka tak sie obnaza

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  fajna cipka

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  no i co? zwaliłeś sobie gruchę tatuśku? czy twoi zapijaczeni kumple? taka brzydka córka.. nic dziwnego że się dupą ratować próbuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX