Ania Wiśniewska urodziła!

W ostatni weekend karnawału w jednej z warszawskich klinik na świat przyszła córka Michała i Ani Wiśniewskich - Vivienne Vienna. W trakcie porodu nie wystąpiły żadne komplikacje, a mała jest cała i zdrowa!

 

Michał Wiśniewski jak na wzorowego tatę przystało czuwał przy żonie w trakcie porodu. Czwarte dziecko piosenkarza urodziło się o 23.55.

Cieszę się, że mała urodziła się pięć minut przed północą. Dzięki temu w dacie urodzenia ma dwie dwójki. Jej tata ma dwie dziewiątki, więc przyniesie jej to na pewno szczęście" - powiedział "Faktowi" Michał.

Vivienne Vienna ( co to za imię?) dostała od lekarzy 10 punktów w skali Apgar. Mała mierzy 53 centymetry, a waży 3 kilogramy i 285 gram.

 

 

Ani i Michałowi gratulujemy, ale ich dzieciom współczujemy. Czego? Imion. Xaviera, Fabienne, Etienette i Vivienne Vienna - które gorsze?

Więcej o:
Komentarze (233)
Ania Wiśniewska urodziła!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Zalosne!!!!!!Nie sztuka jest narobic dzieciakow,ale wazne jest to kto je pozniej wychowa.W tej calej zalosnej komedi cierpia tylko te maluszki za glupote rodzicow.Co to za imiona???Paranoja!!On sam jakby mogl to by sobie swoje zmienil.Ale jak to na pana Wisniewskiego przystalo zawsze musi wymyslec cos po....nego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ŚLICZNOTKA Z TEJ VIVIANY . ŻYWA WAM ANI I MICHALE JAK NAJLEPIEJ W ŻYCIU . JESTEM WAŻĄ FANKĄ .POZDRO

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ytyy

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  On non stop by robił dzieci i by się żenił:D:D cO za palant i chyba przez to wygląda juz jak stary dziadek bo juz nie ma siły tego robić:D on chyba traktuje to jako zabawę:D:D:DIDIOTA:D;D;D żal.pl i nic wiecej:DD

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  dziwne imiona ale całkiem spoko

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  jestes podłym ojcem ze zostawiłes pierwsza zone i dzieci swoje i nawet nie odwiedzasz ich bo czemu sam ich nie odbierasz tylko ochroniarza wysyłasz powiedz michał czemu zachowałes sie jak dran jak tej piosence jest

 • Gość: Gość

  0

  sliczne dzieciątko

 • Gość: Gość

  0

  jedynie co im wychodzi to robiwnie dzieci,matka paskudna ojca jeszcze gorszy (bordzo wsoułczuje tym dziediom ,oprucz kasy nie mają nic )

 • Gość: Gość

  0

  Barzo się ciesze ze panstwu Wisinewskim doszła następna córeczka. Najwazniejsze ze wszystkie jego dzieci są zdrowe i bardzo pięknę aniołki, a nie jak piszą inni bachory . ŻYCZ PANSTWU JESZCZE WIĘNCEJ DZIECI.
  ORAZ ŻYCZĘ BARDZO , ALE TO BARDZO WAM WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA .
  POZDRAWIAM NIECH SIĘ TE ANIOŁECZKI ZDROWO CHOWAJĄ.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX