Maserak jest na utrzymaniu Foremniak!

Rafał Maserak zapomina o spotkaniach z Małgorzatą Foremniak i sprawia wrażenie osoby, której nie zależy na związku z aktorką. Mimo tego Foremniak nadal z nim jest i do tego jeszcze... go utrzymuje!

 

Znajoma aktorki opowiedziała tygodnikowi "Świat i ludzie" o tym jak Rafał Maserak traktuje związek z Małgorzatą Foremniak.

Małgosia jest naprawdę szczęśliwa z Rafałem, chociaż często nie potrafi zrozumieć jego postępowania. Bo on co innego jej mówi, a co innego robi. Umawia się z nią i zapomina o tym, a potem nie odbiera komórki. Odnoszę wrażenie, że kocha go miłością, która wszystko wybacza.

 

 

Foremniak podobno nawinie wierzy, że Maserak z czasem dojrzeje i dlatego macha ręką na jego kolejne wybryki. Ostatnio para świętowała razem w Grecji nadejście nowego roku i 41 urodziny aktorki. Za wyjazd zapłaciła oczywiście Małgorzata. Rafał nie występuje już w żadnych programach rozrywkowych i jedynym źródłem jego utrzymania są zajęcia w szkole tańca.

 

Cóż, Rafałowi taki układ z pewnością pasuje. Ukochana wybacza mu błędy i jeszcze funduje mu wycieczki. Tylko, co się stanie gdy pozna równie piękną, równie bogatą i równie młodą jak on kobietę?

Więcej o:
Komentarze (102)
Maserak jest na utrzymaniu Foremniak!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  chociaż jest od niego młodsza wcale tego nie widać ona jest śliczna a on taki przeciętny mówicie na nią stara baba a ja uważam że daleko jej jeszcze do starości a wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka mnie zresztą też myślę że to właśnie one wypisują te żałosne komentarze biedne zazdrośnice weście coś sobie na wstrzymanie i zajmijcie się swoim podejrzewam nudnym życiem.

 • Gość: Gość

  0

  Nareszcie jakaś zamiana ról: atrakcyjna kobitka z młodszym, a nie ciągle słyszy się o związkach jakiś starych obleśnych bufonów z dwudziestkami. Ważne, żeby Foremniak potraktowała związek bardziej na luzie i po prostu dobrze się bawiła...;b Jak jej się znudzi to go rzuci. Ona ma pieniądze i do czego wracać, on z kolei popadnie w niepamięć...

 • Gość: Gość

  0

  Niech baba szaleje, jak ją na to stać. Szkoda,że ten wybranek serca jest taki... dziki z wyglądu i zachowania.

 • Gość: Gość

  0

  maserak jaki jesteś głupi, dorosły chłop a zachowuje się jak szczeniak zero macho siusiumajtek

 • Gość: Gość

  0

  Dokładniej w miejscowości Kolobrzeg

 • Gość: Gość

  0

  A widziałam cię na zywo w programie pt. "Projekt Plaża"

 • Gość: Gość

  0

  rafalku zapuść włosy nie ścinaj ich więcej prosze o wiele seksownie wyglądasz w brązowych loczkach wiem bo widzialam cie z siorą biźniaczką i mam z tobą zdjęcie.Szkoda że Omena nie dawała zdjęć...skapiradlo i szkoda także że nie widzialam na żywo Oli.Kwaśniewskiej.Pozdrawiam calą ekipę playa <całusy>

 • Gość: Gość

  0

  dEbile przestancie tak pisać ...Rafał jest spox i Małgosia także całusy dla nich i dla Oli Kwaśniewskiej mojej idolki a wy forumowicze macie ode mnie żal.pl

 • Gość: Gość

  0

  no i bardzo dobrze tak tej głupiej Foremniak... zakochała sie jak nastolatka, a o mężu i dzieciach zapomniała... nie jest mi jej wcale szkoda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX