Szuchnicki dla Oli Kwaśniewskiej rzucił sport?

Wojtek Szuchnicki mimo tego, że jest jednym z najlepszych florecistów w Polsce, na Olimpiadę w Pekinie się nie wybiera. Wojtek postanowił zająć się pracą w zawodzie inżyniera i przygotowaniami do ślubu z Olą Kwaśniewską.

 

Szuchnicki jest kilkukrotnym mistrzem Polski we florecie oraz medalistą Mistrzostw Świata i Europy. Wojtek nadal będzie brał udział w zawodach klubowych, ale jego aktywność w kadrze narodowej ma być ograniczona do minimum. Osoba pracująca w klubie sportowym, w którym trenuje narzeczony Kwaśniewskiej, powiedziała "SE", że Wojtek chce się teraz zająć swoimi sprawami osobistymi i zawodowymi.

Opowiadał nam, że chce ułożyć sobie życie i szykuje się do ślubu. Termin ma być znany na początku roku.

 

 

Sam zainteresowany w rozmowie z gazetą zdradził, że chce zająć się pracą w zawodzie, który zdobył po ukończeniu studiów. Szuchnicki skończył wydział inżynierii lądowej na Politechnice Gdańskiej. Gdy gazeta spytała go ślub z Olą, Wojtek tylko tajemniczo się uśmiechnął.


Szuchnicki szykuje się do ślubu z Olą i zapewne marzy o tym żeby mieć z nią dzieci. Jolanta Kwaśniewska od lat powtarza, że chce być jak najszybciej babcią. Były prezydent w trakcie ostatniej kampanii też deklarował, że jest gotowy do roli dziadka. Tylko Ola w wywiadach ucieka od pytań o życie prywatne i plany na przyszłość.

Więcej o:
Komentarze (32)
Szuchnicki dla Oli Kwaśniewskiej rzucił sport?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  swoich wnuków lub prawnuków,że porzuciPan karierę sportową dla córki byłego prezydenta?

 • Gość: Gość

  0

  zapomniałem dopisać,że stać Pana na ładniejszą pannę.A tak przy okazji.Nie będzie się Pan wstydzil

 • Gość: Gość

  0

  Żenda.To tylko bogate i ustawione życiowo!Fe P{p}anie SZUCHNICKI!!!

 • Gość: Gość

  0

  Przefarbuj się na ciemny kolor...wcześniej lepiej wygladałaś...:*)

 • Gość: Gość

  0

  Wkrótce zaręczyny?

 • Gość: Gość

  0

  zapewniam ciebie,ze byl na podium gp,a medale druzynowe byly czesto dzieki niemu.Ale za to ty,marny szermierzu,zazdroscisz

 • Gość: Gość

  0

  Jest Ten, będzie jeszcze dziesięciu,

 • Gość: Gość

  0

  Najlepsze życzenia urodzinowedla Wojtka!!!!

 • Gość: Gość

  0

  cale szczescie ze zrezygnowal z podjecia sie kwalifikacji na igrzyska, bo wstyd i hanba, zbey tak UTALENTOWANY REZERWOWY nie zdolala z 64 pozycji w rankingu swiaowym sie zalapac. ach, ta ola, uratowala chlopaka przed depresja, widac ze pani psycholog

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX