Ile Hakiel chce za godzinę tańca?

Marzysz o tym żeby w Mikołajki zatańczyć ogniste tango z Marcinem Hakielem? Jeśli przyjedziesz do jednej ze szkół tańca Marcina, to twoje marzenie się spełni. Tylko przygotuj się na duży wydatek.

 

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek prowadzą obecnie dwie szkoły tańca. Para występuje czasami na zamkniętych imprezach i dostaje za swoje pokazy kilkanaście tysięcy złotych. Hakiel zrezygnował z kariery zawodowego tancerza, ale nadal udziela lekcji tańca. Przez internet możesz zmówić sobie indywidualną, godzinną lekcję tańca z Marcinem. Koszt takiej przyjemności to 500 złotych. "Towar" można odebrać tylko w Warszawie albo Poznaniu.


Zapłaciłybyście 500 złotych za godzinę tańca z Hakielem? Żeńska część redakcji zapłaciłaby, ale tylko za taniec ze Stefano Terrazzino albo "ewentualnie" z Robertem Rowińskim.

Więcej o:
Komentarze (180)
Ile Hakiel chce za godzinę tańca?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  hakiel niepowinien zabraniać cichopek brania udziau w filmie

 • Gość: Gość

  0

  jedni muszą przezyć cały miesiąxc za 500 zł a inni chcą tyle zarobić w jedną godzinę!?Zlitujcie się i pomyslcie o innych! Sami niedawno żyliście przeciętnie a teraz zadzieracie nosa! Ta chciwość na dobre wam nie wyjdzie.

 • Gość: Gość

  0

  to jest chore szkoda żę tylko tanczy na parkiecie mógłby potańczyć u mnie z widłami i obornikiem

 • Gość: Gość

  0

  paszczak!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  ło la boga...... pińćset złoty??? o ku..ści.... !!! nawet jakby ch.. na ch..u stanął, nie zapłaciła bym!

 • Gość: Gość

  0

  To juz lekka przesada chodze do szkoły tańca i jeżdże na turnieje na którym cząesto spotykam gwiazdy z TzG mam również warsztaty z nimi więc wiem jak to wygląda za 6godz. tańca płace albo 60zł. albo 70zł, to zależy a nie 500zł. tańczyła juz z Kamila Kajak i jej partnerem w tańcu Łukaszem Czarneckim również z Żorą, którego goraco pozdrawiam tak jak on nas pozdrawił w telewizji również jeżdże na warsztaty ostatni miał miejsce z Michałem Skawińskim wszyscy oni sa najlepsi w tym co robia więc mam większe pojacie niz wy wszyscy razem wzięci. A dopowiem równiez, że Marcinowi Hakielowi już chyba coś odbiło to co że dzieki kasi Cichopek stał sie sławy ale to nie znaczy że za każdą godz. spedzona z nim trzeba by było płacic 500zł. Dopowiem jedno zaczynam naliczac osoby, które do niego przyjdą powodzenia naiwniaku:)

 • Gość: Gość

  0

  To już lekka przesada chodze do szkoły tańca jezdze na turnieje i cząsto do nas przyjeżdzają gwiazdy z TzG tylko że za 6 godz. tańca biora od każdego 70zł. dlatego uważam że to totalna przesada. Nawet na koloni gdzie juz tańczyłam z Kamila Kajak i Łukaszem Czaranecki z Żora i jego partnerką oraz z Michałem Skawińskim, więc wiem jak to wszystko wyglądam i mam większe porównanie niz Wy wszyscy razem wzięci. A dodam że w takim razie Marcinowi Hakielowi juz chyba odbiło ma juz chyba zadużo kasy i zabardzo siecenni jak na tak młodego tancerza:)

 • Gość: Gość

  0

  W głowach im sie poprzewracało !!!! Szkoda słów -(

 • Gość: Gość

  0

  on jest poprostu meska dziwka dlatego tyle to kosztuje xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX