Doda ma dwóch nowych facetów?!

Doda to ma branie! Choć jeszcze się nie rozwiodła już kręcą się wokół niej adoratorzy . I to jacy: producent "Gwiazdy tańczą na lodzie" Rinke Roojens i obłędnie przystojny juror z tego show - Igor Kryszyłowicz. Dodę przyłapano na czułościach z obydwoma absztyfikantami - osobno - bez perwersji! Głosuj!

 

Doda to gorąca babka i megaflirciara. Podczas show "Gwiazdy tańczą na lodzie" zaczęła ostro podrywać kolegę z jury - Igora Kryszyłowicza. Podszczypywała go i poprosiła go o lekcję tańca. W rozmowie z "SE" Doda powiedziała, czemu akurat do niego się zapisała.

Igor jest profesjonalistą, więc kto inny mógłby uczyć taką laskę jak ja, jak nie sam mistrz? Poza tym w jego objęciach czuję się jak prawdziwa kobieta. On ma takie męskie dłonie, mrrauu.

Igor nie był zbyt zadowolony ze swojej uczennicy. Tłumaczył, że Doda ma problemy z rytmem i generalnie jest już na naukę za stara.

Doda potrzebuje dużo czasu, by coś załapać.

Jako nauczyciel jest wymagający, ale na randkach zamienia się w czułego flirciarza. "SE" przyłapał parę na spotkaniu w jednej z warszawskich kawiarni. Jak opisuje gazeta Igor i Doda, bez skrępowania przytulali się i całowali.

 

 

Ale Igor ma konkurenta. To producent popularnego show Rinke Roojens, znany też jako były mąż Kayah. Doda wyraźnie spodobała sie temu przystojnemu Holendrowi. Menadżerka Dody potwierdza w "Super Ekspressie".

Wysyła jej bukiety kwiatów i rozmaite prezenty. Miłość to jeszcze nie jest. Jednak śmiało możemy mówić o dużym zauroczeniu.

Co na to Doda?!

Jest jej bardzo miło i chyba jest trochę oszołomiona tym, co się dzieje.

Dodzie musi być miło, szczególnie po tak miłym... pocałunku.

 

 

Na tym pocałunku przyłapali parę zakochanych, czy też "zauroczonych", fotoreporterzy "Faktu", w... kinie.

Środowy wieczór, centrum handlowe w Warszawie. Wysoki blond przystojniak czule obejmuje najpopularniejszą polską piosenkarkę. Są pogrążeni w rozmowie. Zachowują się tak, jakby świat poza nimi nie istniał. Wchodzą do kina. Ale na sali nie mogą skupić się na filmie. On odwraca się do niej, przytula, czule całuje. Doda odwzajemnia pocałunek.
Po seansie razem idą na parking. Stoi na nim perłowe porsche Dody. Jest późno. Razem jadą na obrzeża Warszawy, prosto pod dom producenta. Czyżby symboliczna filiżanka kawy? Mija godzina i Doda wychodzi od przyjaciela. Wraca do domu.

Który z tych facetów zostanie "królem Dody"? Czas pokaże. A według Was, który ma większą szansę? Głosuj w sondażu Plotka!

Więcej o:
Komentarze (167)
Doda ma dwóch nowych facetów?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Doda jest daremna szmata i nic wiencej ok

 • Gość: Gość

  0

  JAK SIE KOCHA W 2 TO NIECH SOBIE WYBIERZE1

 • Gość: Gość

  0

  I tylko Igor do niej pasuje ,inni to frajerzy jakich malo,ale czy ja tak naprawde zechce? Czy tylko pobawi sie i kopnie do Radzia:D

 • Gość: Gość

  0

  no w koncu ma czym oddychac to i ma branie, a ze jest tempa to juz inna sprawa

 • Gość: Gość

  0

  wszystkowiedzacy zgadzam sie z Tobą!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  doda nie wie czego chce ale ją lubie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Igor jest też po je ba ny jak doda. xd

 • Gość: Gość

  0

  zostaie z igorem poniewaz niezle z niego ciacho a poa tym doda ma jadny tylek i chetnie bym ja jebna

 • Gość: Gość

  0

  doda jest do bani bbleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeblelebebebbllbebeebl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX