Dlaczego Damięcki odpadł tuż przed finałem?

Osoby głosujące na pary biorące udział w półfinałowym odcinku show miały twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie gwiazdy swoimi pokazami zachwyciły publiczność. Ktoś jednak musiał odpaść. Czemu był to Damięcki?

 

Mateusz Damięcki już od pierwszego odcinka typowany był na zwycięzcę programu. Aktor imponował publiczności swoimi umiejętnościami tanecznymi oraz elegancją, z jaką prezentował się na parkiecie. Mateusz otrzymał pierwsze cztery 10-tki już w trzecim odcinku programu. Jedna z finalistek programu - Anna Guzik po raz pierwszy otrzymała 40 punktów dopiero we wczorajszym, czyli 11 odcinku. Jury oceniło jej cha-chę na 28 punków. Takiej ilości punktów Mateusz nie otrzymał w żadnym odcinku programu.

 

Damięcki od początku prezentował wysoki poziom i to go właśnie paradoksalnie zniszczyło. Ludzie po prostu lubią obserwować jak poszczególne pary z odcinka na odcinek tańczą coraz lepiej i robią duże postępy.

 

Czemu ten przystojny, utalentowany, sympatyczny posiadać popularnego nazwiska nie wszedł do finału? Właśnie dlatego, że ma wszystkie cechy które przed chwilą wymieniliśmy. Czasem widzowie wolą bardziej naturalną, choć gorzej tańczącą aktorkę niż perfekcjonistę.

Więcej o:
Komentarze (298)
Dlaczego Damięcki odpadł tuż przed finałem?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Tańczyli rzeczywiście profesjonalnie. Jednak jak dla mnie partnetka była wyzywająca i za mocno narzucająca się p.Damięckiemu. Myślę, że z tego powodu stracił wiele fanek. Ona po prostu do niego nie pasowała....

 • niunia63

  Oceniono 1 raz 1

  Bo jak zwykle zwyciężyła tania popularność, a nie umiejętności prezentowane przez Mateusza.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  damiencki niemiał szans z innymi

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo żałuję, że Mateusz nie wygrał "Tańca z Gwiazdami". Każdy przecież wie, że był najlepszy. Przede wszystkim ma ogromny talent. Ale, skoro widzowie nie oceniają talentu...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  kocham cie mateusz w karzdym odcinku [TANCA Z GWIAZDAMI] glosowalam na ciebie mateusz kocham cie

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  mateusz damięcki to mój najlepszy aktor

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Mateusz wygral Steczkowska wielka przegrana a sympatykom Ani wyszla sloma z butow ANIE lubie jako aktorke i dlatego jej pogratuluje szkoda ze nie startowala w wyborach sukces murowany Ta edycja to klapa

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  szkoda mi bardzo Mateusza to cudowny facet w tańcu i swoim aktorstwie, ale widzowie go nie docenili, chociaż gdyby został z Anią to miałabym niezłą gradkę oboje są bardzo sympatyczni i lubiani.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Guzik nie umie tanczyc i wygrala bo jest z TVN-u

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX