Isis i Żora oskarżają jury TzG!

Isis Gee i Żora Korolyov byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w "Tańcu z gwiazdami". Odpadli z programu też w atmosferze skandalu. Oboje ogłosili właśnie, że w ostatnim odcinku show byli ciężko niedysponowani i jury niesprawiedliwie ich oceniło. Czy mają rację? Według "Faktu": nie! Głosujcie w sondażu Plotka!

 

Żora Korolyov jest zdegustowany niedzielnym werdyktem jurorów "Tańca z gwiazdami". Gdy usłyszał, że odpadł z show, był bardzo zły. Nie chciał pozować do zdjęć i uciekł obrażony - pisze "Fakt". Oto co jego menadżer Marek Stankiewicz powiedział gazecie:

On czuje się skrzywdzony, według nas jury potraktowało ich niesprawiedliwie. Żora był kontuzjowany.

Okazało się, że Żora kilka dni wcześniej miał problemy z kością strzałkową i skręcony staw skokowy. Problemy ze zdrowiem, a raczej z żebrami, miała też partnerka Żory, Isis Gee. Po programie okazało się, że piosenkarka tańczyła z trzema połamanymi żebrami. Dlatego jej mąż i menadżer też jest zdegustowany oceną jury.

Mimo że jurorzy o wszystkim wiedzieli, byli bardzo surowi.

"Fakt" określa oskarżenia Isis i Żory jednym słowem:"żenada"! Jury też. Piotr Galiński broni swego dobrego imienia na łamach gazety:

My oceniamy kontuzji, tylko to, co widzimy. Jak ktoś ma kontuzję, to niech się wycofa. Tak jak robili to inni. Niech oni się cieszą, że w ogóle tak daleko zaszli!

Zarzuty pary odpiera też Zbigniew Wodecki.

To show-biznes, jak ktos chce w nim działać, musi wiedzieć, że tu nie ma ani demokracji, ani sprawiedliwości. Liczy się sympatia widzów.

Więcej o:
Komentarze (204)
Isis i Żora oskarżają jury TzG!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  głodna jestem

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ciesze sie ze odpadli i ta broda tragedia

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda mi jest tej pary, ale biznes to biznes.Powinni wycofać się z godnością, a mieli by więcej ich popierających POZDRAWIAM PIEGUS

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  justysia ciekawe jak ty wygladasz????

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  isis jesteś potęzną babką ale bardzo wdzieczna i niesmiałą.Szkoda ze odpadłas z tańca z gwiazdami ale taka byla wola ludu . podoba mi sie w tobie to ze umiesz se cieszyć z każdego zdobytego punktu!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe jak by zatańczyl galinski niech jury wypier....

 • Gość: Gość

  0

  To źle że ona gtak szybko odpadła :?

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  sama nie wiem co mam powiedzieć oni super tańczą

 • Gość: Gość

  0

  ja ich i tak nie lubiłam wiec dobrze ze odpadli .. szkoda ze tak późno a teraz jeszcze fochy strzelają ze odpadli.. trzeba godnie znieść porazke

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX