Rafał Mroczek o byciu singlem i imprezach!

Jedni znani bliźniacy zeszli ze sceny politycznej, drudzy, równie słynni, nie mogą opuścić ekranów naszych telewizorów. Rafał Mroczek postanowił zdradzić kilka szczegółów ze swoje prywatnego życia. Dziewczyny cieszcie się - Rafał jest singlem!

 

"Twoje imperium" wzięło serialowego aktora w obroty i zapytało między innymi, czy z bratem również planują założenie partii?

Nie ma mowy! Partii Mroczków nie będzie A w przyszłości? Nie wiadomo.

Zaczynamy się trochę bać, bo ci drudzy też zaczynali od grania... Wróćmy do bardziej przyjemnych rzeczy. Co oprócz aktorstwem pochłania życie młodego mężczyzny? Oczywiście imprezki!!!

Na imprezy także chodzę, ale nie widzę w tym nic złego. Przecież jestem młodym facetem!

 

A jak imprezki, to i kobiety? Czy jakaś obecnie zajmuje serce Rafała?

Jestem singlem - mówi i wspomina, jakie dziewczyny mają u niego szanse - Szczere, spontaniczne i te, które w życiu dopatrują się samych pozytywów. Odwrotna postawa dręczy mnie i sprawia mi ogromną przykrość.

 

Najciekawsze z całego wywiadu, który przeważnie wiał nudą i banałami, jest poruszenie sprawy rzekomego prowadzenia Big Brothera przez Mroczków. Sprawa może skończyć się w sądzie!

O tym, że z bratem poprowadzmy Big Brothera dowiedziałem się z mediów. Ta sprawa znajdzie finał u prawnika. Natomiast, jeśli chodzi o program "Jak Oni śpiewają", to rzeczywiście już dzwoniono do mnie z propozycją. Ale nie zgodziłem się, bo śpiew nie jest moim atutem.

 

Dobrze, że ma chociaż świadomość (braku) umiejętności. Rafał tańczy na lodzie, Marcin na Ukrainie. Co jeszcze wpadnie do głowy tej dwójce? Aż strach się bać...

Więcej o:
Komentarze (78)
Rafał Mroczek o byciu singlem i imprezach!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Rafał kochaj Magde

 • Gość: Gość

  0

  hej przystojniacy!! prosze odezwijcie sie do mnie to moje gg 10998847

 • Gość: Gość

  0

  DRODZY BRACIA MROCZKOWIE JESTEM WASZA FANKĄ (A SZCZEGÓLNIE SERIALOWEGO PAWŁA)PROSZĘ POZDROWIĆ ILONĘ ŁEBKOWSKĄ

 • Gość: Gość

  0

  drogi marcinie jestem twoją fanką i (m jak miłość oczywiście też), lubię twoją serialową postać ponieważ ma dużo przygód(większości sercowuch). jestem bardzo ciekawa kto wygra walkę o ciebie anna mucha czy anna gzyra myśle jednak że będzie to serialowa madzia!

 • Gość: Gość

  0

  Spoko koles jestes...........pozdrowienia od Polski sQuad all narQa

 • Gość: Gość

  0

  chce zeby pawel byl z madzią

 • Gość: Gość

  0

  pierwsza dziewczyna pawła którą była Madzia pasowała do niego natomias ta Sylwia jest drętwa wogóle do niego nie pasuje

 • Gość: Gość

  0

  milo wedziec ze tacy chlopak rozsadny istnieje i do tego samotny kurna chciala bym cie na zywo poznac;)a nie tylko na ekranie;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX