Marta Nieradkiewicz po uszy zakochana!

Marta Nieradkiewicz to wschodząca gwiazdka serialu Barwy Szczęścia, w którym partneruje jej Marcin Hyncar. Ci, którzy liczyli na pozaplanowy romans tej pary, będą zmartwieni. Nie ma to szans. Dlaczego?

 

Młoda aktorka jest zakochana po uczy, jak donosi "Twoje Imperium". Jej wybrankiem jest Tomasz Wasilewski, którego Marta poznała jeszcze za czasów łódzkiej Filmówki. A jeszcze całkiem niedawno aktorka była zakochana w zupełnie innym mężczyźnie - Łukaszu, w chłopaku, z którym chodziła jeszcze za czasów liceum. Cóż, zmieniają się gusta i otoczenie. Uczucie może nie wytrzymać.

 

Marta Nieradkiewicz i jej nowy partner pokazali się razem na premierze w warszawskim Teatrze Komedia. Aktorka nie chce zdradzać szczegółów swojego prywatnego życia, ale mówi, że przy miłości wszystko traci znaczenie. I prawidłowo!

 

A tak na marginesie - widzicie tego papieroska schowanego w dłoni?

 

Więcej o:
Komentarze (134)
Marta Nieradkiewicz po uszy zakochana!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Ona jest stworzona dla Marcina nie dla jakiegoś tam Tomasza!!!

 • angela92

  Oceniono 2 razy 2

  Oj dajcie spokój dziewczynie, ona jest zawsze śliczna.
  I to jej sprawa kogo kocha i z kim się spotyka. Jedna prośba do Marty: Nie pal, to nie pasuje do takiej pięknej dziewczyny jak ty!
  Pozdrowienia dla Marcina Hycnara:* jest zniewalający.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Hej:) powiem wam jedno!! przecież aktorka nie musi być idealna!! a Marta jest bardzo ładna tylko gdyby nie paliła;/ i stwierdzam fakt, że Marta pasuje do Marcina Hycnara. Ale to jest jej wybór i jej życie!! jak się kogoś kocha to się robi wszystko żeby z nim być!! :) Pozdrawiam:*

 • agula

  Oceniono 4 razy 2

  Dlaczego Wy jej mówicie do kogo ona pasuje i z kim ma być? To jej życie, ona wie kogo kocha. Tak w ogóle to liczy się charakter i to co jest w środku, a nie wygląd. Jeżeli będziecie myśleć tylko o ładnym facecie to nikogo w taki sposób nie znajdziecie! Czy gwiazda zawsze musi wyglądać pięknie?! Każdemu zdarza się wpadka... A ona i tak bez makijażu jest ładna. Bywają gorsze. "Barwy szczęścia" to bardzo fajny serial. Ogląda go u mnie cała rodzina:) Pozdrowienia dla wszystkich;P

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Jeżeli się wam nie podobam jak gram to nie piszcie takich komentarzy zachowajcie je dla siebie
  MARTA NIERADKIEWICZ

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Nom tez tak wuarzam;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  super razem wyglądacie!!!!....obt tak dalej....!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ej, ludzie, nie ocenia się człowieka po wyglądzie. Niech sobie ma tego papierosa, ale pewnie połowa osób, które tu piszą, pali. Chyba to nie jest jakiś obowiązek być super pięknym, kiedy się występuje w telewizji. Lepiej, że tak wygląda, niż by miała mieć tonę tapety.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ona jest paskudnie straszna a ta tłusta twarz,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX