Ile chciał Urbański?

W mediach wybuchła burza po odejściu Huberta z TVN-u. Dzisiejszy ''Super Express'' informuje, jaką kwotę zażądał od władz stacji prezenter.

 

Według nieoficjalnych informacji Hubert chciał dostawać od TVN 30 tysięcy złotych, za jeden odcinek programu ''Taniec z gwiazdami''. Władze stacji nie chciały zgodzić się na taką kwotę i próbowały negocjować z Hubertem umowę. On jednak był nieugięty i pozostał przy swojej propozycji. TVN liczyło, że w końcu na parę dni przed rozpoczęciem show, Hubert ulegnie i pójdzie na jakiś kompromis. Tak się jednak nie stało i gdy TVN powiedział Hubertowi, że nie dostanie 120 tysięcy za miesiąc, on grzecznie podziękował stacji za kilkuletnią współpracę.

 

Organizatorzy show są teraz w kropce, ponieważ ''Taniec z gwiazdami'' miał być najważniejszym punktem ich jesiennej ramówki, a tymczasem nie mają prowadzącego.

 

Gazeta dowiedziała się, że stacja prowadzi rozmowy z Piotrem Gąsowskim, który występował w drugiej edycji show. Aktor w ubiegłym roku był konferansjerem w trakcie trasy gwiazd programu. Problem jednak jest taki, że Piotrek prowadzi na antenie TVP2 program ''Dubidu'' i nie wiadomo czy zrezygnuje tak nagle z współpracy z Telewizją Publiczną. Gazeta dowiedziała się, że Piotr w trakcie negocjacji wykorzystał swoją mocną pozycję i zaczął żądać bardzo dużych pieniędzy.

 

Czy TVN ulegnie Piotrowi? Nie musi. W końcu w swoich szeregach od niedawna ma Marcina Prokopa i Wojciecha Jagielskiego. Ewentualnie na miejsce Huberta mógłby wskoczyć Andrzej Sołtysik, który prowadził niegdyś ''Big Brothera'' i program ''Jestem, jaki jestem'' z Michałem Wiśniewskim. Jeśli stacji nie uda się do niedzieli znaleźć nowego prezentera, Kasia sama będzie musiała poprowadzić pierwszy odcinek. Decyzja Huberta zaskoczyła niesamowicie rynek medialny. Stacja TVN znana jest z tego, że gwiazdy same do nich przychodzą, a nie odchodzą. Przeszli do niech: Monika Olejnik, Kamil Durczok, Dorota Wellman, Kuba Wojewódzki. Nas zastanawia gdzie teraz znajdzie pracę Hubert? Czekamy na wasze propozycje. Co mógłby robić Urbański?

Więcej o:
Komentarze (347)
Ile chciał Urbański?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  40 tysiecy

 • Gość: Gość

  0

  wszystkim wam się w głowach przewraca nadajecie się tylko na leczenie psychiatryczne a Hubert to z tamtąd nie powinien wyjść.Znalazła się gwiazda hahahaha

 • Gość: Gość

  0

  jest przecież tylu wspaniałych prezenterów- nie wierzę że nie znalazł się żaden taki, który byłby tańszy i wykonał to z pasją

 • Gość: Gość

  0

  i bardzo dobrze że nie będzie już tego zarozumialca,ja go mogę zastąpić za samą końcówkę togo co chciał i nie będę gorszy tyle tylko że mniej znany.

 • Gość: Gość

  0

  dajcie ludzie spokój to jest stary wyjadacz za nagranie jednego odcinka chcieć tyle kasy chyba go po.. co myślał ze jest taki wspaniały a do dupy nie podobny niech spie.. a teraz bezrobotny he he:)

 • Gość: Gość

  0

  niom to hubercik narozrabial

 • Gość: Gość

  0

  ja bym wolała Mellera zamiast Gąsowskiego.Hubert był durny z tymi swoimi odzywkami

 • Gość: Gość

  0

  [url=www.kontrahent.info]katalog firm[/url]

 • Gość: Gość

  0

  nawet fajnie prowadził ale mu sie w główce popier...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX