Krzysztof Bosak - surferem!

Polityk LPR odsłania kolejne swoje - bardziej ludzkie - twarze. Niedawno donosiliśmy, że Krzysztof Bosak będzie tańczył w "Tańcu z gwiazdami". Następnie pokazał się mediom podczas jazdy na rowerze. Z kolei dziś "Fakt" przyłapał posła jak surfuje po wodach Bałtyku z bratem. Teraz czekamy aż pan poseł coś zaśpiewa!

 

Krzysztof Bosak relaksuje się we Władysławowie z bratem Markiem. Jednak nie wylegują się leniwie na plaży. Postawili na tzw. aktywny wypoczynek - czytamy w "F".

Bracia od razu ruszyli nad Bałtyk, aby zająć się tzw. kitesurfingiem, czyli pływaniem na desce, którą napędza wielki latwiec. A sprzęt mieli nie byle jaki - na komplet trzeba czasem wydać nawet 5 tys. zł! Ale poseł takimi drobnostkami się nie przejmuje, bo to akurat jego brat wykosztował się na deske i latawiec. I to właśnie on, Marek Bosak, zdradzał członkowi LPR tajniki surfowania.
Więcej o:
Komentarze (44)
Krzysztof Bosak - surferem!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Moim zdaniem jest przystojny. ;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Ja tam nic do Krysia nie mam.Jest niezłym ciachem, które bym chętnie schrupała

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Cieszę się, że ten zielonogorzanin jest mądrym młodzieńcem i do tego umie aktywnie wypoczywać. W ogóle jestem bardzo dumna z tego,że inteligentny człowiek reprezentuje nas w sejmie.Dotąd mieliśmy tylko jednego posła z klasą-pana Fiedorowicza.Ciekawi mnie jeszcze fakt złośliwości piszących komentarze.Dlaczego niczego nie robicie sensownego, nie macie pasji.Ludzie, zajmijcie się czymś i nie traćcie czasu na wypisywnie głupot o innych. Polubicie samych siebie, kiedy będziecie mniej zgryźliwi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Bosaka lubię najbardziej z LPRu, do tego ma nowoczesne poglądy narodowe! Tak trzymać:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Czyż nie jest boski ?...

 • Gość: Gość

  0

  To co najbardziej zatruwa życie w naszej pięknej ojczyźnie jak w soczewce skupia się w większości komentarzy 1. Nietolerancja dla innych poglądów 2. Zawiść 3. Prymitywizm 4. Obłuda 5. Frustracja 6. Instynkt stadny zamiast samodzielnego myślenia 7. Kompleksy
  Ludzie zmieńcie się Ten jad skróci wam życie średnio o 10 lat.

 • Gość: Gość

  0

  ludzie co was to obchodzi czy on sobie surfuje czy co to jest jego czas prywatny. Ważne że w tym czasie nie udziela sie politycznie

 • Gość: Gość

  0

  Co mnie to opchodzi !!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX