Kinga Rusin - ile zarabia piękna dziennikarka?

Zarobki prowadzącej program "Dzień dobry TVN", Kingi Rusin, podsumowane. "Fakt" podjął się tego odważnego zadania i prześwietlił portfel Rusin. Okazało się, że dziennikarka zarobiła na udziale w reklamie firmy ubezpieczeniowej "Commercial Union" 400 tysięcy złotych. Gazeta policzyła również, jakie sumy Rusin inkasuje za prowadzenie imprez czy programów telewizyjnych. Czy Kinga zarabia krocie?

Rusin ma wiele źródeł utrzymania - informuje "Fakt".

 

Kinga dostaje wielkie pieniądze, przede wszystkim od telewizji TVN. Od dwóch lat jako gospodyni programu "Dzień dobry TVN" otrzymuje miesięcznie 20 tysięcy złotych. Rusin pojawia się wraz z Marcinem Mellerem na antenie co dwa tygodnie, czyli dostaje za 4 odcinki programu, 20 tysięcy złotych. Od września Kinga będzie prowadziła nowe show TVN - "Po prostu tańcz". Miesięcznie za wspieranie i podtrzymywanie na duchu uczestników będzie inkasowała 80 tysięcy złotych.

 

TVN płaci, więc wymaga. Pisaliśmy ostatnio, że Kinga w jednym z odcinków zatańczy z uczestnikami programu jeden taniec. Ma być to hip-hop. Aby na tle utalentowanych kandydatów do tytuły "Najciekawszego tancerza" wypaść dobrze, dziennikarka zapisze się od września na kursy hip-hopu do szkoły tańca. To nie będzie pierwsza przygoda Kingi z tańcem. Rusin wygrała 4 edycję "Tańca z gwiazdami" i za 3 miesiące treningów dostała 110 tysięcy złotych.

 

 

Ostatnio "Twoje imperium" opublikowało listę gwiazd, które inkasują największe pieniądze za prowadzenie imprez. Kinga Rusin była w czołówce i według obliczeń gazety, otrzymuje od organizatorów dużych imprez 20-30 tysięcy złotych. Rusin zdecydowała się na udział w reklamie "Commercial Union", jak tłumaczyła, aby zapewnić pewną przyszłość dla siebie i córek. Jak powiedziała, tak też zrobiła. Za promowanie firmy, wynegocjowała 400 tysięcy złotych.

 

Rusin od lat prowadzi również swoją firmę PR. Jak obliczyła gazeta, dziennikarka zarabia na niej rocznie 50 tysięcy. W "Idea media" pracuje na razie 10 osób, ale ponieważ firma rozwija się znakomicie, Kinga planuje ją rozbudować.

 

W październiku do sklepów mają trafić kosmetyki promowane jej nazwiskiem. Według informacji "Faktu" na tym biznesie Kinga ma zrobić majątek.

 

Przykład Kingi pokazuje, że w show-biznesie nie trzeba być piosenkarką czy aktorką, żeby zarabiać krocie. Wystarczy być ładną i utalentowaną kobietą po przejściach. Z Kingą utożsamiają się tysiące, porzuconych i samotnych kobiet. Właśnie w tym tkwi jej siła i stąd rodzi się jej popularność.

Więcej o:
Komentarze (122)
Kinga Rusin - ile zarabia piękna dziennikarka?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Zarobki jak zarobki, nieładnie zaglądać do czyjegoś portfela

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  No to super, bardzo ją lubię

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  DZIALA MI NA NERWY OKROPNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ladna jest i nie cwana tylko wie jak sie zachowac zeby dobrze wygladac i wypasc. ;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  HULK JA MAM JEDNĄ CÓRKĘ NA UTRZYMANIU I 900 ZŁ WYPŁATY, NIE OPRZEGINAJ Z TYM NIE JEST DUŻO

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Sztucznie sie smieje nie lubie jej.Jest zarozumiala i brzydka Zktorej strony jest ladna Geba okragla jak ksiezyc w pelni

 • Gość: Gość

  0

  Szkoda gadać.Ludzie gdzie sprawiedliwość w tym kraju poco się uczyłem SSSKKKAAANNNDDDAAALLL Wyjeżdżam z tego kraju

 • Gość: Gość

  0

  Odnosnie zarobkow Kingi jest dla mnie rzezca niepojetna IM wiecej ma tym wiecej daja SKANDAL A w Polsce w wielu miejscach potworna bieda Kingo opanuj sie podziel sie z biednymi wykorzystujesz kobiety porzucone przez mezow jak i Ciebie porzucil Lis Jak widac to skrzetnie wykorzystujesz

 • Gość: Gość

  0

  Ona niby jest piękna?! I wogule to kogo obchodzi ie ona zarabia?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX